meble drewniane do salonu

Znalazłam idealne meble do salonu!

Cześć, jak dobrze wiecie przez ostatnie tygodnie moją głowę zaprzątywało znalezienie idealnych mebli. W końcu po odwiedzeniu chyba 30 różnych sklepów, przeanalizowaniu 100 różnych możliwości, znalazłam te jedne i idealne meble drewniane do salonu.

Piękne i drewniane meble do salonu

meble drewniane do salonuPowiem więcej, nawet je zamówiłam! Ostatnio poprosiłam was żebyście pomogli mi rozstrzygnąć, które polecane meble drewniane do salonu wam się bardziej podobają. Prezentowałam wam takie w stylu skandynawskim, ale też i meble indyjskie. Większość z was wyraziła zdanie, że druga opcja bardziej wam się podoba. Ja po przemyśleniu, stwierdziłam podobnie. Udałam się, więc do miasta Warszawa, żeby zobaczyć i zamówić wybrany przez nas wspólnie model. Jednak, kiedy tylko weszłam do salonu, moim oczom ukazały się meble kolonialne. Przepiękne, bardzo ciężkie, gustowne, lite drewno. To było jak miłość od pierwszego wejrzenia. Bez większego namysłu zamówiłam cały komplet mebli. Jestem oczarowana. Mój salon będzie naprawdę wyjątkowy! Już nie mogę się doczekać, kiedy dostawcy przywiozą moje wymarzone meble. Malowanie ścian, podłogi, dywany, wszystko już czeka. Muszę tylko jeszcze oddać stare kanapy do czyszczenia, żeby finalny efekt był oszałamiający. Cieszę się, że kwestia dokonywania wyboru jest już za mną. Mam nadzieję, że już za kilka dni będę mogła podzielić się z wami zdjęciami wykończonego salonu. Podsumowując, chciałabym wam bardzo podziękować, że poleciliście mi te stronę z meblami indyjskimi, gdyby nie ona nie odnalazłabym swojego wymarzonego kompletu.

Troszeczkę przekroczyłam swój budżet remontowy, ale myślę, że było warto. Dobrze moi kochani, jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję wam za pomoc w podejmowaniu tych trudnych decyzji, mam nadzieję, że w przyszłości również będę mogła liczyć na waszą pomoc! Pozdrawiam