Zlecenie pracownikowi naprawy regałów paletowych

W ostatnim czasie szukałem oszczędności, ponieważ szef kazał mi się tym zająć osobiście. Jaki kierownik magazynu miałem spore pole do popisu i musiałem znaleźć jakieś rozwiązanie. Zresztą każdy kierownik działu w firmie dostał od szefa takie samo zadanie do wykonania. 

Wszystkie regały paletowe naprawione przez pracownika 

naprawa regałów paletowychJakiś czas temu planowałem kupić nowe regały do magazynu, jednak w zaistniałej sytuacji było to niemożliwe. Szef jasno zakazał inwestycji, ale ja wpadłem na świetny pomysł. Regałów potrzebowałem i pomyślałem sobie, żeby wykorzystać te stare. Wymagały one naprawy, ale stwierdziłem, że było to jedyne wyjście. Może i taka naprawa regałów paletowych nie była skomplikowana, jednak zależało mi na tym, żeby zajął się tym pracownik, który sobie poradzi. Przeanalizował wszystkie warianty i o pomoc poprosiłem Romana. Był on pracowity i potrafił naprawić w firmie dosłownie wszystko. Wezwałem go do siebie i zapytałem czy chce zarobić dodatkowo do premii, gdyż trzeba naprawić stare regały paletowe i on jako jedyny się do tego nadaje. Roman bardzo się ucieszył z tego zlecenia i przyznał mi nawet, że już nie raz miał okazję naprawić jakiś regał, więc szybko się ze wszystkim uwinie. Byłem zadowolony z takiego obrotu spraw i z dumą poinformowałem szefa o swojej decyzji. Bez problemu zgodził się na dodatkową premię dla Romana, ponieważ naprawa regałów była tańszą opcją, niż zakup nowych. Regały były potrzebne i temat musiałem rozwiązać w odpowiedni sposób. 

Dzięki pomysłowi z naprawą regałów paletowych udało mi się wdrożyć spore oszczędności. Znalazłem jeszcze kilka rozwiązań, które zastosowałem i wywiązałem się całkowicie z zdania, które powierzył mi szef. Sytuacja w firmie się ustabilizowała i teraz już będzie lepiej.