Żelowe preparaty do czyszczenia felg

Czyste i zadbane felgi to wizytówka dobrze utrzymanego samochodu. Jednak nieustanny kontakt z zanieczyszczeniami drogowymi, a także z pyłem pochodzącym z klocków hamulcowych sprawia, że felgi mogą być niezwykle zabrudzone już po paru dniach od mycia samochodu na myjni. Istnieją jednak preparaty, które skutecznie usuwają wszelkiego rodzaju zabrudzenia z felg.

Środki do pielęgnacji felg samochodowych w żelu

żelowy adbl vampireTego typu środki samochodowe najlepiej jest stosować codziennie. Możemy wtedy uzyskać efekt niezwykle połyskujących, i pozbawionych zabrudzeń felg. Wiele tego typu felg jest także czyszczonych za pomocą tak zwanych iron removerów. Żelowy adbl vampire może być przykładem środka, który po użyciu nie odparowuje. tego typu żelowe środki przyczyniają się do niezwykłego połysku nawet zmatowionych felg. Używanie środków do pielęgnacji felg samochodowych ma także innego rodzaju plusy. Wiele tego typu środków chroni powierzchnie felgi przed uszkodzeniami, a także przyczynia się do długiego działania powłok ceramicznych i kwarcowych na felgach. Wiele żelowych preparatów do felg używanych regularnie, może przyczynić się do lepszego zabezpieczenia powłoki wierzchniej felg aluminiowych czy stalowych. Preparaty tego typu sprawiają, że zabrudzenia nie przywierają do powierzchni felgi, a wiele z nich nie powoduje odbarwień czy uszkodzeń powłoki lakierniczej naszych felg.

Preparaty do czyszczenia felg są dostępne w wielu opakowaniach. Duża część z nich może być oferowana w atomizerach, a także specjalnych pojemnikach, ułatwiających aplikowanie tego rodzaju środka. Wiele preparatów może także być stosowanych do felg, które zostały przemalowane, lub pokryte połyskującą farbą lub lakierem. Wiele preparatów dobrze wpływa na stan wizualny nowej powłoki.