Zastosowanie pieluch wielokrotnego użytku

Chyba wszyscy rodzice znają ogrom możliwości jeśli chodzi o wykorzystanie pieluch wielorazowego użytku. Takie pieluchy po pierwsze służą jako ochrona przed prze moczeniem, a po drugie można je wykorzystać na wiele innych sposobów. W upalne dni można pieluchą najwyższej jakości przykryć dziecko podczas spaceru.

Wysokogatunkowe pieluszki tetrowe dla dzieci

pieluchy flanelowe w korzystnej cenieNie tylko rodzice, którzy są Eko znają wiele zastosowań pieluch, które można kilkakrotnie użyć. Oczywiście takie pieluchy muszą być wykonane ze stuprocentowej bawełnę, która jest idealna dla wrażliwej, często skłonny do alergię skóry niemowlaka. Takie pieluchy flanelowe w korzystnej cenie kupimy nawet za 3 złote za sztukę. Jest to zatem bardzo niska cena i warto od razu zaopatrzyć się w kilkanaście sztuk takich pieluch. W sklepach z odzieżą dziecięcą oraz na różnych stronach internetowych zajmujące się sprzedażą, mamy ogromny wybór pieluchy wielokrotnego użytku. Tradycyjne tetrowe pieluchy możemy zakupić zarówno w kolorze białym, jak i kolorowe lub nawet z obrazkami. Te z nadrukami lub kolorowe są trochę droższe od klasycznych kolorze białym. Pieluchy można prać nawet w bardzo wysokiej temperaturze bo w 90°. Oczywiście zalecane jest prasowanie przed używaniem takiej pieluszki.

Pieluchę tetrową można wykorzystać na kilka sposobów. Rodzice często używa ją jej przy tak zwanym odbijaniu dziecka na swoim ramieniu. Ponadto może ona służyć jako myjka podczas kąpieli noworodka i niemowlaka. Jest ona przyjemna dla skóry dlatego jej nie podrażnia i ma wielu zwolenników. Przy tym cena jest stosunkowo niska i każdy może sobie pozwolić na zakup takich pieluch nawet w kilku sztukach. Pieluszki bawełniane są idealne dla dzieci, a przy tym polecane są przez zapewne wszystkich rodziców.