Zapraszam klientki do salonu kosmetycznego

Otwieram salon kosmetyczny. Skończyłam wyższą uczelnię i udało mi się w międzyczasie zdobyć kilka certyfikatów. Postarałam się o dofinansowanie na założenie firmy i mam do wydania sporo pieniędzy, które mogę przeznaczyć na najlepszy sprzęt a także wyposażenie.

Zatrudniłam kosmetyczkę do manicure hybrydowego

zestaw do paznokci hybrydowychJa w salonie będę wykonywać maseczki i inne zabiegi na całe ciało. Postanowiłam jednak zainwestować także w zestawy do paznokci hybrydowych. moja kuzynka pięknie maluje paznokcie więc zaproponowałam jej pracę u siebie w salonie. Kuzynka będzie u mnie dobrze zarabiać i nie będzie musiała już przyjmować klientem u siebie w domu. Do mojej kuzynki mam pełne zaufanie. Sporo czasu spędzamy razem i wiem jakie Kasia robi paznokcie. Zestaw do paznokci hybrydowych, który wybrałam został zaakceptowany przez Kasię. Kasia podpowiedziała mi jakie jeszcze sprzęty muszę zamówić frezarkę a także wiem już jakie lakiery do paznokci mam zamówić. Postanowiłam kupić najlepsze materiały od dobrych i polecanych firm. Chcę żeby Kasia mogła pracować na najlepszych materiałach. Zadowolenie klientów jest dla mnie najważniejsze. Frezarka do paznokci została już do nas wysłana tak samo jak lakiery hybrydowe do paznokci. Zamówiłam zestaw z akcesoriami bez lampy. Kuzynka doradziła mi jaka lampę zamówić. Mój salon już jest kompletnie urządzony i w przyszłym tygodniu otwieramy i czekamy na pierwszych klientów. Przygotowałyśmy ciekawe promocje więc każdy na pewno będzie zadowolony. Każdy klient otrzyma od nas także upominek.

Nasze otwarcie było wielkim sukcesem. Miałyśmy bardzo wiele klientek. Były one zadowolone z naszego salony, który muszę przyznać prezentuje się idealnie. To jest mój wymarzony salon, który będę prowadzić z najlepszą kuzynką na świecie. 

Więcej znajdziesz na hurtnails.pl