Zamówiłam wytrzymałą klatkę

Miałam w domu pieska, który ciężko znosił rozstania, gdy szłam do pracy i demolował mi wtedy mieszkanie. Kupiłam dla niego odpowiednią klatkę, żeby przebywał w niej, gdy nie ma mnie w domu. Niestety, okazało się że mój pies ma także bardzo ostre zęby. Przegryzł już pręty w dwóch klatkach i wydostał się na zewnątrz. To było dla niego bardzo niebezpieczne.

Kupno wytrzymałej klatki dla psa

wytrzymałe klatki na zamówienieObawiałam się, że za którymś razem pies przebije sobie tymi prętami pysk lub się skaleczy. Musiałam kupić odpowiednią klatkę. Koleżanka poleciła mi zamówienie klatki na wymiar. Dała mi nawet namiary do firmy, w której można było zamówić taki produkt. Zapewniła mnie, że jest to solidna firma, która wykonuje takie klatki w niskich, przystępnych cenach. Postanowiłam od razu się z nimi skontaktować. Zadzwoniłam na podany numer telefonu i zapytałam o wytrzymałe klatki na zamówienie. Od razu dostałam kilka ciekawych propozycji wraz z wyceną kosztów produkcji oraz materiałów. Cena była zależna od wielkości klatki, jednak nawet koszt wykonania bardzo dużej, wygodnej dla zwierzęcia klatki był stosunkowo niski. Zdecydowałam się tam zamówić odpowiedni produkt. Resztę formalności dopełniłam mailowo. Kilka dni później otrzymałam gotowy projekt klatki wraz z wyszczególnieniem z jakich materiałów byłaby zrobiona. Bardzo mi się spodobało to, że miała być ona zrobiona z solidnych, twardych, stalowych prętów nierdzewnych.

Projektant zaprojektował ją w taki sposób, żeby utrudnić psu włożenie pyska między pręty. Dzięki temu nie będzie on mógł ich przegryźć. To było dla mnie bardzo ważne. Zapłaciłam za klatkę i już kilka dni później, gotowa konstrukcja została dostarczona do mnie do mieszkania. Teraz nie miałam już problemów z moim psem. Klatka okazała się stabilna i wytrzymała.