Zakupy w sklepie z ostrymi przyprawami

Kiedy poznałam Karola, to nie sądziłam, że z tej znajomości wyniknie coś poważniejszego. Nikogo nie szukałam a on był ciągle zajęty. Z czasem jednak zaczęliśmy się częściej spotykać a kilka tygodni temu podjęliśmy decyzję o wspólnym zamieszkaniu. Byłam na to gotowa.

Kupno ostrych przypraw w sklepie osiedlowym

ostre przyprawy sklepKarol uwielbiał wszystko przyprawiać na ostro i tylko takie potrawy mu pasowało. Ja gotowałam raczej klasycznie i czułam, że tutaj będę musiała wprowadzić zmiany. Były one jednak łatwe, bo wpadłam na genialny pomysł. Po co miałam gotować ostre potrawy, skoro mogłam zainwestować w przyprawy? Karol będzie mógł po swojemu doprawić danie na ostro i każdy będzie zadowolony. Wybrałam się więc na zakupy i postanowiłam kupić ostre przyprawy sklep osiedlowy, który jakiś czas temu został otwarty oferował największy wybór przypraw, dlatego w tym konkretnym miejscu postanowiłam zrobić zakupy. Oczywiście nie znałam się na ostrych przyprawach, bo wcześniej ich nie stosowałam, dlatego o pomoc poprosiłam sprzedawcę. Posiadał on ogromną wiedzę i opowiedział mi o każdej ostrej przyprawie, polecając jednocześnie te najlepsze. Ze sklepu wyszłam z dwunastoma różnymi ostrymi przyprawami i wiedziałam, że Karol będzie zachwycony. W domu zabrałam się za przygotowanie obiadu a na stole ustawiłam przyprawy dla Karola. tego dnia obiad mu smakował. Nie żałował sobie przypraw i był zachwycony, że je kupiłam. Karol był dla mnie ważny i chciałam, by był zadowolony.

Po roku wspólnego mieszkania Karol mi się oświadczył. Czekałam na ten moment i oczywiście się zgodziłam. Zaplanowaliśmy ślub na pierwszą połowę sierpnia. Już teraz zaczęłam wszystko załatwiać, bo musiałam znaleźć odpowiednią salę i wybrać najpiękniejszą suknię ślubną a to łatwe nie było.