Zakup składanych bramek piłkarskich dla drużyny

Ostatnio rodzice coraz częściej zaczęli prosić mnie o to, bym wyciągnął chłopców z sali gimnastycznej i pozwolił im grać na zewnątrz. Nie było ku temu żadnych przeciwwskazań – lato było wyjątkowo gorące, a miejsca do gry nie brakowało. Potrzebne były nam tylko odpowiednie bramki.

Gra na świeżym powietrzu ze składanymi bramkami

składane bramki piłkarskie dla dzieciPrzedstawiłem rodzicom zarys sytuacji. Gdybyśmy jako młodociana drużyna piłkarska mieli na wyposażeniu składane bramki, każdy trening mógłby odbywać się na zewnątrz. Rodzice od razu zrozumieli co miałem na myśli. Potrzebna była jedynie zbiórka pieniędzy. Na szczęście przygotowałem się na to już wcześniej – dobrze sprawdziłem ile kosztują składane bramki piłkarskie dla dzieci. Nie były one drogie, a prawda jest taka, że wiele ich nie potrzebowaliśmy. Gdy podałem rodzicom kwoty, jakie będą konieczne do zebrania, usłyszałem, że nie ma z tym problemu. Wszyscy zobowiązali się do wpłacenia przy naszym kolejnym spotkaniu. Nie zawiodłem się – teraz pozostało mi już tylko zamówić składane bramki. Okazało się, że dostawa nie będzie trwała długo – być może nawet następny trening będzie mógł odbyć się na świeżym powietrzu. Wiedziałem, że spodoba się to zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Oczywiście miałem świadomość faktu, że trzeba będzie jakoś je przetransportować, ale zakładałem, że skoro są one składane, to zmieszczą się do mojego samochodu. Okazało się, że nie ma z tym najmniejszego nawet problemu. Kolejne mecze były rozgrywane na prawdziwej, a nie sztucznej trawie.

W związku z całą tą sytuacją tak naprawdę żałowałem tylko jednej rzeczy. Bramki mogliśmy kupić już na samym początku lata. Na szczęście w przyszłym roku już od pierwszych treningów latem młodzież będzie mogła bez przeszkód grać na świeżym powietrzu.