Zakładam sklep z plisami okiennymi

Mój mąż pracuje w firmie produkcyjnej, która jest znana w całym kraju. Jest dumny ze swojego miejsca pracy i nawet zaczął mnie namawiać, bym podjęła współpracę z jego szefem. W sumie to nie jest wcale taki zły pomysł i zaczęłam to rozważać.

Mam duży wybór plis okiennych

plisy okienne w SzczecinieProducent, u którego pracuje mój mąż ma najlepsze plisy okienne w Szczecinie i szuka osób do współpracy. Chce, by postały nowe sklepy, które będą sprzedawać te plisy i miałam się tym zając. Pomysł mi się spodobał tym bardziej, że miałam otrzymać od szefa swojego męża dofinansowanie. Zgodziłam się na ten układ i postanowiłam założyć ten sklep. Mąż będzie realizował mi dostawy i dzięki temu będziemy mogli się spotykać w pracy. Dostałam świetny lokal w dobrej lokalizacji i producent na swój koszt go wyremontował. Mąż przywiózł plisy jak już wszystko było gotowe. Dogadaliśmy się co do warunków współpracy i mogłam rozpocząć działalność. Maż pierwszego dnia przywiózł mi plisy okienne w Szczecinie w dużym wyborze i nawet nie spodziewałam się, że tyle rodzajów jest. Co prawda miałam szkolenie w jego firmie, ponieważ nie znałam tych produktów, ale mimo to ta różnorodność mnie zaskoczyła. Na pewno ludzie chętnie będą do mnie zaglądać. Na wystawie umieściłam różne plisy i czekałam na pierwszego klienta. Odwiedziła mnie starsza kobieta, która robiła remont w mieszkaniu i właśnie takiego rozwiązania szukała. Później pojawił się właściciel nowo otwartej firmy i wiele innych osób. Nawet nie sądziłam, że takie duże będzie zainteresowanie.

Sklep już prowadzę kolejny miesiąc i idzie mi dobrze. Na temat plis wiem już dosłownie wszystko i jestem w stanie każdemu klientowi udzielić bardzo rzetelnych informacji. Praca bardzo mi się podoba i nawet odczuliśmy różnicę w finansach.