Wyrazista kolekcja okularów Eva Minge

Wielu z nas ma swój własny styl i jego trzyma się. Niektórzy są osobami, które cenią sobie trendy i podążają tylko za nimi. Dla nich ważne jest, jak ubierają się znani ludzie, jaką noszą biżuterię czy okulary. Dzięki temu czują się dobrze we własnej skórze i mają dobry humor. Dlaczego tak wiele uwagi przywiązujemy do tego?

Nowa marka okularów Evy Minge

okulary Eva MingeWyznacznikiem stylu są także wspomniane przeze mnie powyżej okulary: korekcyjne, przeciwsłoneczne i te tak zwane zerówki. Te dwie ostatnie kategorie noszą osoby, które dużą uwagę przywiązują do tego jak i co noszą. Ostatnio na rynku pojawiła się kolekcja kolejnej sławnej osoby. Okulary Eva Minge to marka stworzona dla osób nowoczesnych i oryginalnych.  Doceni ją każdy, kogo fascynuje charakterystyczny styl tej projektantki. Korekcyjne okulary w tej kolekcji charakteryzują się pełnymi oprawkami w pełnej gamie barwnej. Niewielka ich liczba stworzona jest tak, że dolna część oprawki jest jaśniejsza, dzięki czemu nadaje okularom lekkości. Doskonale nadają się one dla osób, które chcą podkreślić górne rysy brwi i nadać oczom zalotnego wyrazu. Wykonane są ze sztucznego tworzywa, który stanowi obecnie bardzo często wykorzystywany materiał do produkcji oprawek. W kolekcji okularów Eva Minge znajdują się przeróżne kształty, dla każdego kształtu twarzy: okrągłej, kwadratowej czy owalnej. Ich szeroka oferta sprawia, że możemy nosić je na każdą okazję. 

Kolekcja ta została stworzona z myślą o wyzwolonych i oryginalnych kobietach, jaką jest ich twarz –  Eva Minge. Zaskakuje ona nas wieloma ciekawymi kreacjami w świecie mody i to właśnie zostało oddane w oprawkach do okularów. Charakterystyczny styl projektantki podkreśla jej logo umieszczone w kołku. Spójność kolekcji sprawia, że są one zauważalne u każdego bez względu na styl i wiek.