Wynajem mebli pomógł mi w rozwoju firmy

Zawsze miałam problem z brakiem mebli na różnych konferencjach i spotkaniach biznesowych odbywających się w mojej firmie. Goście często musieli siadać na zwykłych krzesłach pożyczonych z kuchni. To sprawiało, że czułam się bardzo nieprofesjonalnie.

Korzyści z wynajmu mebli

polecany wynajem mebli biurowychMoże to dziwne, że zdecydowałam się akurat na wynajem mebli zamiast kupno kilku dodatkowych krzeseł i biurek ? w końcu nie jest to duży wydatek. Moja firma nie jest za duża, pomieszczenia są już zapełnione najpotrzebniejszymi meblami, dlatego ciężko byłoby zmieścić coś jeszcze na stałe. Poza tym nie miałam aż tylu pracowników, żeby być w potrzebie kupowania mebli. Konferencje odbywały się raz w miesiącu. Do firmy przyjeżdżało średnio dwadzieścia osób, które prezentowały swoje pomysły lub produkty. Konferencje trwały prawie cały dzień, a roboty z przestawianiem mebli było co niemiara. Wybrałam firmę, o której wiedziałam, że prowadzony jest przez nich bardzo polecany wynajem mebli biurowych. Panowie przyjechali dzień przed zaplanowaną konferencją i wnieśli meble na piętro. Wzięłam kilku moich najsilniejszych pracowników, aby pomogli mi w ustawieniu krzeseł i dwóch wielkich stołów. Po godzinie wszystko stało już w dobrym miejscu. Następnego dnia klienci i producenci byli pozytywnie zaskoczeni ilością dostępnego miejsca. Dodatkowo zaserwowałam poczęstunek, którym wszyscy z chęcią się zajadali. Dzięki ich reakcjom postanowiłam, że zostawię te meble na dłużej. Firma, z której zostały wypożyczone oferowała zniżkę przy dłuższym wynajmie, dlatego wyszło mi to na dobre. Po jakimś czasie postanowiłam jednak oddać meble i kupić nowe ? w końcu zrozumiałam jak ważna była wygoda moich gości.

Moja firma była mała, tak samo jak liczba pracowników, dlatego nie przywiązywałam tak dużej wagi do wystroju. W końcu zrozumiałam, że aby w jakiś sposób ją rozwinąć muszę myśleć o każdym szczególe. Uważam to za swój mały sukces.