Wynajem bieszczadzkiej chatki

Muszę przyznać, że mam duszę romantyka. Dlatego też kiedy zorientowałem się, że wielkimi krokami zbliża się pierwsza rocznica mojego ślubu z ukochaną żoną, chciałem wymyślić coś wyjątkowego. Miałem zamiar zaplanować fajny wyjazd, który byłby romantyczny. Jako że uwielbiamy góry, stwierdziłem, że znajdę dla nas niewielką, przytulną chatkę w naszych ukochanych Bieszczadach.

Chatka w Bieszczadach dla dwóch osób

mała chatka dla dwojga w bieszczadachOd prawie roku jestem naprawdę szczęśliwym małżonkiem. Z partnerką jesteśmy razem od pięciu lat, jednakże dopiero przed rokiem zdecydowaliśmy się na zawarcie związku małżeńskiego. Muszę przyznać, że była to naprawdę rewelacyjna decyzja. Każdy dzień u boku ukochanej jest dla mnie naprawdę bardzo wartościowy. Ostatnio podczas przeglądania kalendarza zorientowałem się, że już niebawem będziemy z żoną obchodzić naszą pierwszą rocznicę ślubu. Chciałem z tej okazji wymyślić coś naprawdę super, by ten dzień uczcić. Po dłuższym namyśle stwierdziłem, że odpowiednia dla nas będzie mała chatka dla dwojga w Bieszczadach. To właśnie tam mieliśmy spędzić nasz piękny, romantyczny czas tylko we dwoje. Bardzo szybko odnalazłem takową w Internecie. Ta chatka od razu mnie zauroczyła. Postanowiłem nie czekać dłużej i od razu zarezerwowałem w niej pobyt dla mnie i mojej kochanej żony. Muszę przyznać, że nie mogłem doczekać się wyjazdu do tej bieszczadzkiej chatki z moją małżonką.

Teraz kiedy minęło już trochę czasu od naszego weekendu w bieszczadzkiej chatce, jestem bardzo szczęśliwy, że ją zarezerwowałem w ramach świętowania rocznicy ślubu. Chatka była przepiękna i do tego doskonale wyposażona. Żona była zachwycona, że wynająłem dla nas tę bieszczadzką chatkę. Jestem naprawdę szczęśliwy, że udało mi się zorganizować tak romantyczny weekend.