Wygładzenie zmarszczek dzięki osoczu

Zawsze byłam osobą, która lubi zdać o sobie. Lubię być zawsze modnie ubrana a także mieć nienaganny makijaż. Często chodzę też do kosmetyczki. Jednak od jakiegoś czasu zauważyłam, że te zabiegi, z których byłam tak zadowolona jeszcze jakiś czas temu nie dają już takich rezultatów jakich ja oczekuje.

Naturalny wygląd po liftingu wampirzym

wampirzy lifting KatowiceStwierdziłam więc, że to chyba najwyższy czas na to żeby pójść do lekarza medycyny estetycznej i sprawdzić co on mi zaproponuje. Nie chciałam tylko stosować o razu botoksu. Bałam się po prostu tego, że moja twarz może zacząć nienaturalnie wyglądać a tego nie chciałam. Lekarz podczas konsultacji powiedział mi, ze jest coś takiego jak wampirzy lifting Katowice, i że całkiem możliwe, że dla mnie byłoby to najlepsze rozwiązanie. Jest to bowiem zabieg, w którym wykorzystywane jest osocze bogatopłytkowe. Jest one pozyskiwane z krwi pacjenta także bardzo dobrze się wchłania. Takim preparatem wypełnia się zmarszczki. Dzięki temu zabiegowi skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. A co najważniejsze poprawia się też jej ukrwienie. Wygładzają sie także zmarszczki czy jakieś fałdy. Spytałam się też ile taki zabieg będzie kosztował. Nie chciałam też żeby było to coś bardzo drogiego. Okazało się, że koszt nie jest aż tak bardzo wysoki. Także zdecydowałam się. Wszystko nie trwało bardzo długo. Gdy zobaczyłam się w lustrze już po wszystkim byłam zadowolona z efektów. W ten sposób zostały mi wypełnione zmarszczki z okolic oczu a także czoła i policzków.

Teraz wyglądałam znacznie młodziej. Lekarz powiedział też, że jeszcze bardziej widoczny efekt będzie po jakimś czasie. Z tego także bardzo się ucieszyłam.W sumie to lepiej jest iść na taki jedne zabieg niż na kilka jakimiś kosmetykami gdzie nie widziałam takich efektów.