Wybrałam się z koleżanką na zakupy ubranek

Koleżanka, która ma córkę w podobnym wieku jak mój synek poleciła mi sklep z używana odzieżą. Został otwarty na naszym osiedlu. Podobno ma bardzo ładne ciuszki dla dzieci. Dostawa towaru do sklepu jest dwa razy w tygodniu. Koleżanka kupiła w sklepie bardzo ładne ubranka dla swojej córki.

Idę kupić półśpiochy dla synka

PółśpiochyJa potrzebuję półśpiochy dla mojego synka. Umówiłyśmy się na dzień jutrzejszy. Razem z koleżanką będzie mi raźniej. Koleżanka w nowym sklepie z odzieżą używana kupiła kaftaniki w różnych kolorach. Kaftaniki dla dzieci, które kupiła są naprawdę bardzo dobrej jakości. Kaftaniki z długim rękawem nie były w ogóle zniszczone. Wyglądały jakby zostały kupione w sklepie. Półśpiochy podobno także można w sklepie kupić. Koleżanka kilka par już ich kupiła. Mówiła, ze póśpiochy dla chłopców były z ciekawymi napisami. Na pewno uda mi się coś zakupić. Postanowiłyśmy nasze dzieci zostawić w domku z tatusiami a same ruszyć na poszukiwania dobrych i nie zniszczonych ubranek. Kaftaniki dla dzieci, które widziałam w sklepie bardzo mi się spodobały. Jeszcze bardziej od jakości ubranek spodobała mi się ich cena. Bluzki dla dzieci były bardzo tanie. Kupiłam kilkadziesiąt ubranek w różnych rozmiarach. Półśpiochy udało mi się kupić na bieżąco rozmiar. Synek będzie mógł je nosić w trakcie zabawy. Wszystkie ubranka, które udało mi się kupić nie było zniszczone półśpiochy nie były poplamione, nie miały żadnych dziur. Jestem bardzo zadowolona z dużych zakupów za tak niewielkie pieniądze. Mężowi jak pokazałam półśpiochy, które udało mi się kupić to był zachwycony. Były na nich napisy, że mój tata jest najlepszy, piłki, samochody czyli typowo męski zainteresowania. Mój mąż bardzo angażuje się w pomoc przy synku.

Nawet sam synka ubiera. Starałam się kupić ubranka, które się łatwo zakłada i zdejmuje żeby mężowi nie utrudniać ubierania naszego synka.