Wybrałam jasny blat kuchenny

 

Dostałam od babci mieszkanie. Rodzice wiedzieli, że babcia już jest coraz starsza i zaproponowali jej przeniesienie się do ich domku. Babcia dzięki temu będzie miała pomoc i opiekę na co dzień. W zamian za pomoc babcia przepisała mi mieszkanie, które aktualnie jest remontowane przez mojego tatę. 

Tata kupił nowe blaty do kuchni

blaty kuchenne lublinMieszkanie babci nie było zaniedbane. Tata rok temu remontował babci łazienkę i salon. Sypialnia wymagała odświeżenia tak samo jak kuchnia. Meble, które znajdowały się w kuchni nawet mi się podobały. Jedynie co chciałam wymienić to blaty. Moim zdaniem nie pasowały do mebli i były trochę za ciemne. Tata stwierdził, że postara się wymienić same blaty żeby nie wydawać pieniędzy na zakup nowych mebli tym bardziej, że te nie były zniszczone. Stwierdziłam, że to bardzo dobry pomysł i się na niego zgodziłam. Blaty kuchenne lublin tata zamówił w okolicznym sklepie z materiałami budowlanymi. Tata kupił odpowiednia ilość blatów. W sklepie od razu zostały one docięte i tata przewiózł je swoim autem bezpośrednio pod moje mieszkanie. Jestem bardzo zadowolona, ze mój tata jest taką złota rączką. Wszystko umie zrobić a jeśli potrzebuje pomocy to dopytuje się fachowców i chętnie uczy się nowych rozwiązań. Tata sam wymienił mi blaty, które teraz idealnie wyglądają w małej kuchni. Są jasne i moim zdaniem dzięki temu kuchnia także została rozjaśniona. Blaty kuchenne lublin bardzo ładnie się prezentują i nie były w cale takie drogie. Są wysokiej jakości bo pochodzą od bardzo znanego i cenionego producenta.

Remont w mieszkaniu został już zakończony. Od rodziców dostałam nowe garnki i talerze. Babcia dała mi nowa pościel. Od dzisiaj sama będę musiała się utrzymywać i sobie radzić. Mam nadzieję, że sobie poradzę. Czuję się teraz samodzielna i z tego powodu bardzo zadowolona.