Wybór smyczy sublimacyjnych

 

Każdy z nas ma w swoim posiadaniu przynajmniej jedną smycz. Jak zauważyliście nie są one w jednolitych kolorach, smutne, bez nadruków. Poniekąd zdarzają się i takie, wszystko to zależy od kwestii gustu. Najchętniej naszą uwagę przyciągają jednak te kolorowe, z różnymi napisami, znaczkami. Pod tą kategorię należy podpiąć właśnie smycze sublimacyjne. 

Smycze sublimacyjne łatwym chwytem reklamowym

smycze sublimacyjneSublimacja jest techniką, która polega na zadrukowaniu tkanin zbudowanych z włókien poliestrowych. Polega na dociskaniu wzoru do danego materiału. Pod wpływem wysokiej temperatury barwnik ten przenika do środka włókien, w wyniku schłodzenia pozostaje na stałe na danym materiale. Smycze sublimacyjne sprawdzą się perfekcyjnie w branży reklamowej. Dzięki nadrukowanym grafikom, tekstom, logom na takich produktach, uzyskujemy nieustanne zainteresowanie daną marką, danym przedsięwzięciem, które chcemy zareklamować. Grafika a także napisy uzyskane na smyczach sublimacyjnych są niezwykle trwałe, o czym pisałam wcześniej. Są one odporne na działanie promieni słonecznych (UV) oraz pranie mechaniczne. Proces utworzenia takich smyczy sublimacyjnych należy do dość łatwych, tanich. Chcąc mieć daną grafikę na smyczy nie musimy szczególnie się  wysilać, ponieważ możemy ją zaprojektować w każdym programie graficznym. Smycz taką używamy na co dzień, do noszenia różnych potrzebnych nam rzeczy. Przyczepiamy do nich np. klucze. Używając ich nie zdajemy sobie nawet sprawy w jak wielkim stopniu nasz mózg patrząc na nią za każdym razem koduje napisany na niej tekst. Każdy z nas na pewno ma w głowie jakąś konkretną treść, czy obrazek z takiej smyczy. Nie zdajemy sobie nawet sprawy jak jej treść oddziałuje na naszych znajomych przy każdej możliwej okazji, kiedy po nią sięgamy.

Smycze sublimacyjne przekładają się na pozytywne spostrzeganie danej firmy, czy marki. Zachęcają do siebie poprzez nasycenie swoich barw, ciekawe grafiki oraz trwałość. Są także praktycznym rozwiązaniem, kiedy nie chcemy zgubić kluczy.