torebki puccini

Walizki jako prezent imieninowy dla męża

Niedługo czekały mnie imieniny męża. Nigdy nie wiem co mu na nie kupić ponieważ krótko przed imieninami mąż ma urodziny. Na urodziny zawsze mam już wcześniej wybrany prezent. Jednak imieniny właśnie stanowią dla mnie problem.

Torebka puccini dla mnie, walizka dla męża

torebki pucciniW tym roku postanowiłam kupić mu jednak coś innego niż skarpety i czekoladę jak to robiłam zazwyczaj. W pracy dostałam dość dużą premię i postanowiłam zaszaleć. Wiedziałam, że niedługo będzie potrzebował walizki do ryanaira, bo niedługo będzie leciał na ważne szkolenie. W sumie cena walizki puccini była bardzo wysoka. Jednak widziałam kiedyś jak oglądał walizki puccini i wiem, że bardzo mu się podobały. Nawet powiedział, że gdyby nie cena to kupiłby puccini walizki zaraz. Także miałam pewność, że prezent jaki chciałam zrobić mężowi przypadnie mu do gustu. Wiedziałam zresztą, że nie będzie spodziewał się takiego prezentu także będzie to dla niego świetna niespodzianka. Walizkę postanowiłam zamówić przez internet z dostawą do miejsca mojej pracy. Bałam się bowiem, że przesyłka może przyjść akurat wtedy gdy mąż będzie w domu i wtedy byłoby już po niespodziance. Na stronie internetowej zobaczyłam także, że torebki puccini są teraz w wyjątkowo niskiej cenie. Trochę się nad tym zastanawiałam, ale w końcu postanowiłam sobie także taką sprawić. W sumie premię w pracy mam dostać za wyniki jakie osiągnęłam przez ostatni kwartał a skoro nic sobie z tej premii nie kupię to wcale nie poczuję swojej nagrody. Z niecierpliwością czekałam w pracy na przesyłkę. Walizkę i torebkę zamówiłam kurierem także niedługo powinnam je otrzymać. I w końcu przyszły.

Oczywiście najpierw obejrzałam torebkę. Była wręcz idealna. Pasowała do większości moich butów i była bardzo pojemna. A walizka była wprost stworzona dla mojego męża.

Więcej produktów na www.gala24.pl