Używam kropli nawilżających do oczu

 

Przy komputerze pracuję od trzech lat. Wcześniej używałam go sporadycznie, ale teraz codziennie wpatruję się w ekran po kilka godzin. Zauważyłam, że coraz częściej bolą mnie oczy i to mnie jednak zaniepokoiło, bo wcześniej nie miałam problemu.

Prawie każdego dnia używam kropli do oczu

nawilżające krople do oczuW pracy pożaliłam się koleżance, z którą pracuję w jednym pokoju. Ona miała taki sam problem i zaczęła stosować nawilżające krople do oczu, które jej bardzo pomogły. Twierdzi, że teraz może pracować bez przeszkód a ekran monitora podobnie jak klimatyzacja mają wpływ na oczy. Postanowiłam tego samego dnia po pracy iść do apteki i zainwestować w nawilżające krople do oczu. Czułam, że mam suche oczy i liczyłam, że po ich zastosowaniu od razu poczuję ulgę. W aptece był spory wybór i nie wiedziałam na co się zdecydować. Farmaceuta polecił mi nawilżające krople do oczu, które sam stosuje. Zaznaczył, że mimo wyższej ceny są bardzo dobre i wydajne. Na pewno będę zadowolona. Po powrocie do domu od razu zakropliłam sobie oczy. Ulgę poczułam natychmiast. Wiedziałam, że tego właśnie potrzebowałam i teraz już będzie lepiej. Kupione nawilżające krople do oczu noszę ze sobą codziennie do pracy. Zawsze jak zajdzie taka potrzeba to ich używam i oczy już mi nie dokuczają tak jak wcześniej. Koleżanka następnym razem kupiła sobie takie same krople i przyznała, że są świetne. Teraz też je stosuje cały czas. Oczy są w lepszym stanie i bolą już tak bardzo. Nawet namówiłam swoją siostrę do ich stosowania, bo tego potrzebuje.

Kupiłam sobie ostatnio nowy komputer do domu, ponieważ uwielbiam grać w gry a stary już się nie nadawał. Mimo tego, że jeszcze więcej czasu spędzam przed monitorem to w ogóle tego nie odczułam. Dobrze, że zdecydowałam się na takie krople do oczu.