usg

Usg i wykrycie choroby

Od dłuższego czasu nie czułam się najlepiej. Bolał mnie brzuch, miałam kłopoty trawienne i ogólnie moje samopoczucie było nie najlepsze. Nie wiedziałam co może być tego przyczyną. Niedawno robiłam sobie badania krwi i wszystko wyszło dobrze.

Usg i choroba wątroby

usgMusiało to być zatem coś innego. Pomyślałam sobie, ze to może był botoks. Może miał on jakieś skutki uboczne i przez to mnie tak brzuch boli? Nie, to przecież głupie, botoks był na twarz a nie na brzuch, więc jak jedno mogło wpłynąć na drugie? Przeglądałam jednak różne strony, ze może jednak jest tutaj jakaś korelacja. Medycyna estetyczna powinna być bezpieczna, ale nigdy nic nie wiadomo. To jednak nie przynosiło żadnych rezultatów. Musiałam się poddać i zacząć szukać przyczyn gdzie indziej. Pomyślałam sobie, że może usg jamy brzusznej by mi pomogło. Umówiłam się na wizytę u specjalisty, że może on coś wykryje i będę wiedziała jak mogę się leczyć. To była słuszna decyzja. Widziałam, że lekarz sprawdza coś w jednym miejscu przez długi czas. Potem powiedział mi, że na mojej wątrobie pojawiło się zgrubienie, ale on nic więcej nie może powiedzieć na jego temat. Muszę się udać do szpitala na biopsję. Byłam zdruzgotana. Już oczyma wyobraźni widziałam te kroplówki, stosy leków i długie leczenie. Spodziewałam się najgorszego.

Jednak okazało się, że to tylko niegroźna narośl, którą można bez problemu usunąć operacyjnie. Dzięki temu byłam już zdrowa a moje dolegliwości minęły. Teraz jestem już całkowicie zdrowa. Dobrze, że jednak poszłam na badania.

Informacje o usg ze strony Medevaq.pl Chełmno