Uroczy domek dla lalek z mebelkami

 

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i czas pomyśleć o prezentach. Ja już wiem, czego chce moja kochana córka. Zosia od jakiegoś czasu ciągle mówi o domku dla lalek z mebelkami, który wypatrzyła w sklepie z zabawkami. Nie mam więc wyjścia, muszę jej go kupić. Nie wyobrażam sobie, aby moja córka była niezadowolona z powodu nietrafionego prezentu pod choinkę. Chcę jej sprawić wielką radość, bo na to zasługuje.

Zachwycający drewniany domek dla lalek z mebelkami

drewniane domki dla lalek z mebelkamiJedyną wadą tego prezentu jest to, że nie należy on do najtańszych. W sklepie taki domek kosztuje trzysta złotych, co mnie przeraża. Być może znajdę coś tańszego na stronie internetowej sklepu z zabawkami, w którym czasami kupuje Zosi pluszaki. Wydaje mi się, że jest to zbyt wysoka cena jak na tego rodzaju zabawkę. Zaraz zobaczę, ile kosztuje podobny domek w tym sklepie. Okazuje się, że różnica w cenie jest ogromna. Takie drewniane domki dla lalek z mebelkami to koszt rzędu stu osiemdziesięciu złotych. Domek jest również drewniany, bodajże dębowy, a mebelki są wykonane ze sklejki. Całość bardzo ładnie się prezentuje, podobnie jak domek dla lalek ze sklepu stacjonarnego. Nie rozumiem, dlaczego miałabym przepłacać. To absurdalne, że identyczny domek dla lalek jest niemalże dwukrotnie tańszy, skoro wykonany jest z tych samych tworzyw. Jedyne, co przychodzi mi na myśl to to, że tamten domek ze sklepu stacjonarnego mógł być jakiejś znanej prosukcji zabawek dla dzieci. Dla Zosi to jednak nie ma absolutnie żadnego znaczenia, tak jak dla mnie. Zamawiam ten domek z mebelkami, bo chcę zdążyć do świąt z prezentem.

Na dodatek, przesyłka jest darmowa. Jeżeli nie będę zadowolona z zakupu, mogę zabawkę odesłać w ciągu dwóch tygodni. Wtedy pieniądze powinny spowrotem wrócić na moje konto bankowe. Domek ma wszystkie niezbędne atesty, jest w zupełności bezpieczny. Okazało się, że nawet otrzymałam dziesięcioprocentowy rabat na kolejne zakupy w sklepie internetowym z zabawkami, co mnie bardzo cieszy.