Udało mi się kupić tani bilet do Anglii

 

Z Adasiem miałam zawsze świetne relacje i był on moim najlepszym przyjacielem. Jego nowa dziewczyna bardzo mnie polubiła i nawet z nią się zaprzyjaźniłam. Adaś wyjechał ze swoją dziewczyną do Anglii, bo tam właśnie planowali rozpocząć swoje nowe życie. 

Lot za granicę dzięki taniemu biletowi

tanie bilety lotniczeAdam wiele razy mnie zapraszał do siebie, ale ostatnio przechodziłam trudny okres pod względem finansowym i nie miałam pieniędzy na bilet. Tęskniłam za swoim przyjacielem i zastanawiałam się co zrobić, żeby go jednak odwiedzić. Siostra widząc jaka byłam zatroskana powiedziała mi, że dostępne są tanie bilety lotnicze i powinnam na bieżąco się orientować. Interesował mnie tyko lot do Anglii i takiego biletu w niskiej cenie potrzebowałam. Nawet kilka razy dziennie sprawdzałam oferty linii lotniczych i czekałam aż pojawi się coś interesującego. W końcu udało mi się kupić bilet w bardzo niskiej cenie i od razu zadzwoniłam do Adasia, żeby go o tym poinformować. Bardzo się cieszył, że w końcu zdecydowałam się go odwiedzić. Przyjacielowi nie mówiłam nigdy, że problemem były finanse, tylko twierdziłam, że praca nie pozwalała mi na kilkudniowy urlop. Kiedy już miałam bilet w dłoni to byłam najszczęśliwszą kobietą na świecie. Postanowiłam polecieć do Anglii na pięć dni i Adam był zadowolony, że poświęcę mu tak dużo czasu. Zapakowałam najważniejsze rzeczy do małej walizki a siostra odwiozła mnie na lotnisko. To był mój pierwszy w życiu lot samolotem i byłam bardzo podekscytowana.

Podróż samolotem była niesamowita. Kiedy dotarłam na miejsce to Adam już na mnie czekał na lotnisku z bukietem kwiatów na powitanie. Jego dziewczyna przygotowała pyszny obiad i przegadaliśmy całą noc. Bardzo brakowało mi towarzystwa przyjaciela i jego fajnej dziewczyny.