Tkaniny impregnowane na akcesoria ogrodowe

Przez jakiś czas pracowałam jako krawcowa, jednak nie przynosiło to dużych dochodów. Ludzie najczęściej przychodzili do mnie by skrócić spodnie, czy zwęzić bluzki. Kosztowało to grosze, a ja też nie narzekałam na nadmiar pracy. Próbowałam szyć ubrania, ale większość osób woli kupować w sieciówkach, gdzie jest taniej.

Dobre tkaniny odporne na wodę

tkaniny impregnowane wodoodporneMusiałam zmienić profil swojej działalności, żeby móc wreszcie zarabiać. Zrobiłam małe badania rynku i wyszło mi, że najmniej osób zajmuje się akcesoriami ogrodowymi. Chodziło mi o leżaki, namioty, tekstylne zadaszenia tarasów. A przecież coraz więcej osób przeprowadza się z bloków do domu i chce wypoczywać na zewnątrz. Kupiłam zatem dobre tkaniny impregnowane wodoodporne i zaczęłam szyć. Pierwszymi produktami były wspomniane leżaki. Wybrałam tkaniny kwieciste, pasiaste i z motywem geometrycznym. Tkanina idealnie układała się na leżaku i faktycznie była odporna na wodę, zawilgocenie i plamy. Całość można było też łatwo wyczyścić w razie potrzeby. Z impregnowanych tkanin szyłam także namioty. Zarówno te dla dzieci służące do zabawy, jak i te ogrodowe dla dorosłych na przyjęcia. Tu kupowałam tkaniny gładkie, dla dzieci z samochodzikami lub ze zwierzakami. Z dobrego materiału zaimpregnowanego mogłam też szyć obrusy, ochronne pokrowce na leżaki, czy dwustronne maty na plażę. Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę! Klienci byli zachwyceni jakością tkanin z impregnatem i chętnie kupowali moje akcesoria ogrodowe.

Udało mi się także wynegocjować lepsze warunki z hurtownią na zakup dużej ilości tkanin, więc na każdym produkcie mogę zarobić jeszcze więcej niż dotychczas. Szycie namiotów, mat i innych nie jest takie proste, ale mając doświadczenie mogę to wykonywać coraz szybciej i sprawniej.