Tani leasing w Katowicach

 

Świat biznesu jest bezwzględny, liczy się w nim przede wszystkim życie na wysokim poziomie oraz nienaganna prezencja. Dlatego jeśli ktoś zaczyna dopiero działać w sferze biznesowej i nie ma jeszcze dużo pieniędzy, musi przynajmniej wyglądać, jakby je miał. Tylko w ten sposób można zyskać szacunek w branży.

Auto, które zaimponuje wszystkim

samochodowy leasing katowiceKiedy otwierałem moją firmę, wiedziałem, że żeby odnieść sukces, muszę nawiązać kontakty, wśród osób, które już coś osiągnęły w życiu. Miałem niewielki kapitał początkowy, nie mogłem więc sobie pozwolić na kupowanie drogich ubrań czy pojazdów. Korzystałem więc z wypożyczalni markowych garniturów, a na branżowe imprezy podjeżdżałem taksówką, tłumacząc się, że nie chcę prowadzić po spożyciu alkoholu. Nie mogłem jednak wszędzie jeździć taryfą, na przykład na spotkaniach biznesowych, rzadko kiedy pije się alkohol, więc tutaj moja wymówka nie zdałaby egzaminu. Można powiedzieć, że rozwiązanie tego problemu samo wpadło w moje ręce. Kiedy poszedłem zwrócić jeden z wypożyczonych garniturów, jakiś student wcisnął mi w rękę ulotkę. Chciałem od razu wyrzucić ją do kosza na śmieci, ale mój wzrok przykuł napis na ulotce ?samochodowy leasing katowice?. Leasing to przecież najtańszy sposób na zdobycie luksusowego auta! Kiedy tylko dotarłem do mojego biura, zadzwoniłem pod podany numer telefonu. Uzyskałem informację, że biorąc leasing na firmę, mogę sobie pozwolić na opłacanie naprawdę dobrego modelu samochodu z najwyższej klasy. Załatwiłem wszystkie formalności najszybciej jak się dało i już po kilku dniach mogłem odebrać auto z salonu.

Kiedy podjechałem nowym autem na największą branżową imprezę, widziałem podziw na twarzach żon moich kolegów. Kilka osób pogratulowało mi udanego zakupu. Poczułem wtedy, że wreszcie stałem się pełnoprawnym członkiem tej społeczności.