Szybka nauka języka obcego

Mój mąż kilka lat temu wyjechał do pracy za granicę. Od tego czasu żyjemy na odległość. Oczywiście mąż przyjeżdża tak często jak tylko może i ja też do niego jeżdżę. Jednak nie ma co ukrywać, że moim zdaniem na dłuższą metę to nie będzie dla nas dobre rozwiązanie. 

Najlepszy kurs języka angielskiego w mieście

angielski bydgoszczJa miałam już jakiś czas temu jechać d męża. Jednak cały czas w kraju zatrzymywało mnie wiele spraw. Teraz jest jednak dobry moment na to żeby się przeprowadzić. Nie wyobrażam sobie zresztą żyć tak dłużej na odległość. Jednak ja nigdy nie uczyłam się angielskiego i była to dla mnie zawsze jedna z barier. Mąż powiedział, że przecież nauczę się na miejscu. Jednak ja chciałam umieć przed tym wyjazdem już chociaż trochę mówić. Doszłam więc do wniosku, że przez kilka miesięcy przed wylotem będę chodziła na naukę angielskiego. Chodziło mi o to żeby był to jak najbardziej intensywny kurs. Chciałam w jak najkrótszym czasie nauczyć się jak najwięcej. Szukałam więc odpowiedniej szkoły z dobrymi kursami. W sumie angielski bydgoszcz jest prawie na każdym kroku. Jednak ja chciałam mieć jakieś polecane miejsce. I na szczęście udało mi się takie znaleźć. Koleżanka powiedziała mi, że wie jaka szkoła jest najlepsza bo kiedyś się tym bardziej interesowała. Poszłam tam i okazało się, że są tam takie bardzo intensywne kursy, na których mi zależało najbardziej. Także zapisałam się. Wszystko mi odpowiadało i godziny w jakich się odbywały zajęcia a także co bardzo ważne był tam naprawdę dobry lektor.

Bardzo szybko przyswajałam nowe słówka i zwroty. Byłam z siebie bardzo zadowolona bo coraz więcej rozumiałam z każdą następną lekcja. Gdy rozmawiałam z mężem to był zdziwiony, że tak szybko mi to idzie bo ona sam bardzo długo uczył się języka.