kurs je?zyka angielskiego

Szkoła językowa w Katowicach

Ja od kiedy tylko pamiętam dobrze się uczyłam. Jednym słowem byłam naprawdę dobrą uczennicą. Jednak nie z wszystkimi przedmiotami szlo mi tak samo dobrze. Od zawsze angielski był dla mnie dużym problemem. Tak naprawdę to nie wiem dlaczego.

W jaki sposób się uczyłam języka angielskiego?

kurs je?zyka angielskiegoPoświęcałam naprawdę dużo czasu w domu na to aby się go nauczyć. Jednak miałam wrażenie, że czym więcej się go uczę tym mniej wiem. Wszystko mi się mieszało. Rodzice oczywiście widzieli to ile wysiłku kosztuje mnie nauka języka angielskiego. Ja się naprawdę uczyłam a i tak stopnie oraz moja widza były naprawdę bardzo niskie. Mama powiedziała mi, że w Katowicach jest organizowany angielski dla dzieci iże mnie tam zapisała. Mama uważała bowiem, że jest to złe podejście do nauczyciela i że ten nauczyciel który mnie uczy może nie od końca potrafi przekazać wiedzę. Cieszyłam się, że nie muszę chodzić na kurs języka angielskiego do Chorzowa bo właśnie tam zajęcia prowadzi mój nauczyciel ze szkoły. Ta szkoła języków obcych do której mama mnie zapisała rzeczywiście zupełnie inaczej uczyła języka. Już po pierwszych zajęciach poczułam, że coś potrafię i rozumiem przede wszystkim. Także nie mogłam doczekać się następnych lekcji. Na ten kurs chodziłam dwa razy w tygodniu i naprawdę bardzo lubiłam tam być. Dzięki tym zajęciom poczułam, że jednak nie jest ze mną tak źle. Ta szkoła językowa była jak dla mnie naprawdę bardzo dobrym rozwiązaniem i do dziś jestem wdzięczna mamie, że mnie tam zapisała. A w szkole praktycznie od razu poprawiły się moje oceny.

Wszyscy dziwili się łącznie z nauczycielem co takiego się stało że nagle zaczęło mi iść tak dobrze. Na koniec roku byłam nawet jedną z najlepiej radzących sobie z językiem angielskim osób w klasie. Także w moim przypadku na pewno była to kwestia tego kto jak uczy.

Czytaj więcej na: http://ence.pl