Super laminaty PET PE

Folie stosujemy zarówno jako folie nakrywane do pakowania w pewnych to a pewnych systemach MAP i vacuum. W zależności od produktu cechują się różnią wytrzymałością ze względu na rodzaj foli. Laminaty te cechuje wytrzymałość mechaniczna oraz wysoką twardość powierzchni. Przyczynia się szczególnie za pomocą stosowanej technologii do zabezpieczenia żywności przed szkodliwym wpływem różnych czynników zewnętrznych. 

Wysoka jakość laminatów PET PE 

laminaty PET PEDostarczamy wysokiej jakości laminaty PET PE  są wykonane z wysokiej jakości klejów bezrozpuszczlnikowych, co czyni je wykorzystywane. Zapewnione są także optymalne wartości barierowe. Aby klient był zadowolony dobieramy właściwości i jakość wykonania. Nasze produkty można znaleźć jako opakowania do produktów spożywczych, farmaceutycznych czy chemicznych. Produkowane są na różnych maszynach do pakowania różnych towarów typu: flow pack, wysoko wydajnościowo liniach produkcyjnych. Ponadto charakteryzują się odpornością na zabrudzenia czy środki chemiczne. Dzięki wysokiej jakości produktów dostarczamy laminaty najwyższej jakości. W zależności folii mogą być laminowane z różnymi warstwami zgrzewalnymi. Folie są stosowane do zabezpieczania gotowych posiłków, sałat, mięsa oraz różnego rodzaju produktów olejowych. Folie występują w różnych barierach,  a mianowicie średniobarierowej jak i wysokobarierowej . Transparentna folia  przeznaczona na zgrzewanie jak i łatwoodkrywalne pojemników takich jak laminaty PET PE. Folie mogą zredukować działanie mikroorganizmów przez co można zapewnić dłuższą świeżości serwowanych nam produktów. Miękkie materiały folii PET PE stały się dobrym zabezpieczeniem dla produktów spożywczych. Wykorzystanie tej technologii przyczynia sie do zakonserwowania takich to produktów. 

Folie takie są przejrzystością i połyskiem folii, wytrzymałością termiczną. Ponadto dużym plusem może okazać się wysoka termoformowalnościom. Mogą być dostarczane przez różne systemy m.in łatwe otwieranie, otwórz-zamnkij  i inne. Folia ta przyczynia się do ochrony takich to produktów m.in przed różnego  rodzaju czynnikami zewnętrznymi np. woda.