Stylowe wieszaki na ubrania

Wyposażenie domu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Chcemy, żeby wystrój naszego wnętrza powalał na kolana przyjeżdżających do nas gości. Różne są gusta ale najważniejsze jest to, aby było ładnie. Nie jest jednak tak łatwo urządzić mieszkanie. Trzeb mieć do tego głowę pełną pomysłów.

Jaki wieszak wybrać do przedpokoju?

wieszak ludzik na ubraniaKorytarz jest wstępem do naszego mieszkania. Jest on zapowiedzią tego, co czeka nas w następnych pomieszczeniach. Musi być więc on wyjątkowy. W zależności od jego wielkości, kupujemy do niego odpowiednie meble. Jednym z mebli jest wieszak ludzik na ubrania. Wieszak może mieć różne kształty i wielkości. Wieszak w kształcie ludzika jest dość oryginalnym pomysłem i może zaskoczyć swoim wyglądem. Głowa ludzika służy do powieszenie kurtki, służą to tego również jego ręce. Taki wieszak jest gwarancją tego, że żadna kurtka z niego nie spadnie. Można powiesić na nim kurtki bezpośrednio za uchwyt przyszyty do kurtki lub na mniejszy wieszaczek na ubrania, a następnie na wieszak w kształcie ludzika. Dodatkowo, można powiesić na nim parasolkę, bez obawy, że spadnie. Wieszak w kształcie ludzika posiada na dole półeczkę, żeby można było postawić tam buty. Taki wieszak jest wielofunkcyjny i doskonale będzie pasował do każdego korytarza. Można postawić go w innym miejscu. Wszystko zależy od naszego gustu. Są dostępne różne kolory wieszaków jak i różne rozmiary. Jeśli nasz pokój jest stosunkowo mały, lepiej zakupić wieszak o małych rozmiarach.

Jaka jest cena takiego wieszaka? Wszystko zależy od dodatkowych jego funkcji. Jeśli chcemy, żeby posiadał półkę na buty, na pewno zapłacimy za niego więcej. Jeśli chcemy, żeby posiadał dodatkowe uchwyty na kurtki, aby powiesić większą liczbę kurtek, również będzie trzeba dopłacić do pierwotnej jego ceny.