Sposób na znalezienie swojego typu sylwetki

Znalezienie swojego typu sylwetki z początku może okazać się dosyć trudnym zadaniem zważywszy na fakt, że na przestrzeni ostatnich lat wyszczególnia się już nie kilka podstawowych typów, ale ten podział został bardzo rozszerzony, aby jeszcze bardziej ułatwić kobietom wybór na zakupach. Niestety jednak, więcej podziałów to też trudniejszy problem w zweryfikowaniu tego jednego.

Jak znaleźć swój typ sylwetki

jaki mam typ sylwetki testKiedyś sprawa była znacznie prostsza ponieważ typów sylwetki było pięć: gruszka, jabłko, klepsydra, odwrócony trójkąt oraz tuba. Mniejszy wybór rzeczywiście mógł nieco ułatwić całą sprawę, ale jednocześnie sprawiał, że nie każda kobieta potrafiła się dopasować do któregoś z nich. W końcu każda z nas wygląda inaczej i zawsze będą istniały jakieś różnice, które sprawią, że nie będziemy się w stu procentach wpisywały w dany typ sylwetki, który zresztą był dosyć uogólniony. Dlatego też powstało więcej typów, które mogą nam znacząco pomóc w odpowiedzeniu sobie na pytanie jaki mam typ sylwetki test internetowy może nam jednak bardzo ułatwić całe zadanie, jeżeli nie mamy ochoty, ani też czasu na to, aby szczegółowo czytać o każdym istniejącym obecnie typie budowy kobiecego ciała. Takie testy możemy znaleźć na stronach online, albo też umówić się na wizytę do stylistki, która przeprowadzi nam bardzo szczegółowy test sylwetki. Oprócz samego testu możemy przy okazji zasięgnąć porady odnośnie ubrań, jakie warto kupować do naszej budowy ciała. 

Znając swój typ sylwetki bardzo ułatwiamy sobie zadanie zarówno na zakupach, jak i później podczas codziennego doboru garderoby. Jesteśmy bowiem świadome tego w czym nam jest ładnie, a co ładnie wygląda jedynie na wieszaku, ale na pewno nie na nas. Dzięki temu nie popełniamy wtop zakupowych i nie wydajemy pieniędzy w błoto szczególnie, gdy mówimy o zakupach przez internet.