Skuteczne sposoby na zwiększenie serduszek na insta

Niegdyś kupowanie polubień na instagramie było metodą na którą społeczeństwo insta bardzo nieprzychylnie patrzyło jednak dziś kupowanie ich ma zupełnie inny cel. Tak, jak kiedyś kupowało się je, aby co najwyżej zrobić na innych wrażenie, tak dziś jest to nierzadko sposób na to, aby ktokolwiek nas zauważył. Dlaczego tak się dzieje?

Więcej polubień na ig

jak mieć więcej lajków na instagramieInstagram promuje konta o dużej aktywności. Jeżeli takowego nie posiadamy to możemy zapomnieć o pojawieniu się w sekcji polecanych, czy na wysokim podium w najpopularniejszych zdjęciach pod danych hashtagiem. Dlatego też kupowanie polubień pozwala nam obecnie obejść algorytm i sprawić, że nasze konto po prostu zacznie być widoczne dla kogoś innego poza naszymi znajomymi. Jest to obecnie bardzo skuteczny sposób na to jak mieć więcej lajków na instagramie i to nie jednorazowo. Co więcej, wcale nie musimy od razu kupować setki polubień, bo nierzadko wystarczy ich stosunkowo niewielka ilość. Jak ją obliczyć? Wystarczy wejść w średniej wielkości hashtagi, czyli te nieprzekraczające stu tysięcy postów które pasują do naszych zdjęć i profilu i zerknąć na ilość polubień pod najpopularniejszymi postami, a następnie dokupić jedynie ich różnicę, czyli to ile nam brakuje pod postem do uzyskania liczby podobnej do najpopularniejszych zdjęć pod danym tagiem. W ten sposób sprawimy, że nasze zdjęcie zacznie być widoczne w hashtagach, a co za tym idzie przyciągnie uwagę i wygeneruje jeszcze większą ilość polubień. 

Aby zoptymalizować działanie tego sposobu warto też kupić promocję na instagramie

buy augmentin online

, jaką oferuje sam instagram. Już niewielka kwota potrafi się znacząco przełożyć na zainteresowanie kontem, a w tym zarówno na polubienia, jak i komentarze oraz obserwacje. W obu przypadkach pamiętajmy, aby kupować polubienia oraz promocję do najlepszych naszych zdjęć, które najbardziej przyciągają uwagę obserwatora.