Skuteczna pomoc związana z pogrzebem

 

Po śmierci męża miałam bardzo wiele problemów formalnych. Ponieważ sama jestem osobą starszą, nie jestem już tak mobilna jak kiedyś. Przede wszystkim jakiś czas temu zdecydowałam się na sprzedanie samochodu, a komunikacja miejska nie zawsze pozwala na dojechanie dokładnie tam, gdzie by się chciało. Dlatego zależało mi na załatwieniu wszystkich kwestii w jednym miejscy.

Kompleksowa pomoc w organizacji pogrzebu

kompleksowe usługi pogrzebowe w KrakowieNa szczęście z pomocą przyszła mi profesjonalna firma oferująca kompleksowe usługi pogrzebowe w Krakowie. Było to dokładnie to, czego potrzebowałam, ponieważ dzięki temu udało mi się zaoszczędzić sobie wielu problemów. Przede wszystkim w siedzibie firmy mogłam wybrać odpowiednią trumnę, a także kwiaty, które miały pojawić się na pogrzebie. Firma oferowała również transport zwłok do kościoła oraz we własnym zakresie zapewniała przygotowanie kwatery na cmentarzu, wystarczyło tylko wskazać na którym cmentarzu ma odbyć się pochówek. Zapewniono mi również pomoc w organizacji pogrzebu kościelnego, co było dla mnie bardzo istotne, gdyż kościół był bardzo oddalony od mojego miejsca zamieszkania. Ponieważ cmentarz znajdował się daleko od kościoła firma pomogła mi również zorganizować autobus, który po ceremonii miał przewieźć uczestników pogrzebu na cmentarz. Należność można było uregulować gotówką, jednak ponieważ nie przepadam za noszeniem pieniędzy, zdecydowałam się na opcję przelewu bankowego.

Jestem bardzo zadowolona, że dzięki profesjonalnej firmie, oferującej kompleksowe usługi pogrzebowe, udało mi się zaoszczędzić sobie wielu problemów. W siedzibie firmy można było załatwić dosłownie wszystkie kwestie, wiążące się z pogrzebem, w związku z czym nie musiałam poświęcić zbyt dużo czasu na niezbędne załatwienia. Była to spora pomoc.