Skorzystałam z kursu hipnozy

Od dłuższego czasu miałam problemy psychiczne. Chodziłam już do psychologa, na psychoterapię i nawet do psychiatry. Niestety, żaden lekarz nie wiedział, w czym leży problem i nie mógł znaleźć przyczyny moich zaburzeń. W końcu usłyszałam teorię, że to zapewne jakieś wyparte wydarzenia z dzieciństwa. Chciałam się dowiedzieć, co mogło być taką traumą, że wyparłam to z umysłu.

Udało mi się nauczyć hipnozy na kursie

kurs hipnozyDowiedziałam się także, że jedną możliwością na odblokowanie takich traumatycznych przeżyć jest hipnoza. Wtedy mogłabym się w końcu dowiedzieć jakie podłoże mają moja obecne problemy psychiczne. Nigdy nie interesowałam się hipnozą i nie wiedziałam, jak mogłabym się wprowadzić w odpowiedni trans. Znajoma poleciła mi, abym zapisała się na profesjonalny kurs hipnozy. Poleciła mi nawet jeden, odbywający się w naszej miejscowości. Ona sama korzystała z niego jakiś czas temu i była bardzo zadowolona. Najważniejsze okazało się to, że był on prowadzony przez prawdziwych fachowców, którzy oprócz nauki przekazują ważną wiedzę na temat bezpieczeństwa przy hipnozie, a także jak nie zrobić sobie krzywdy i się nie uzależnić od wprowadzania się w odpowiedni stan. Od razu zdecydowałam się zapisać na ten kurs, tym bardziej że według koleżanki był on skuteczny i tani. Już wkrótce przekonałam się, że to było świetne rozwiązanie i żałuje, że nie trafiłam na nie szybciej.

Bardzo szybko i sprawnie nauczyłam się hipnozy na tym kursie. Zajęcia były intensywne, ale trwały krótko, dlatego nie były męczące. Najważniejsze dla mnie okazało się to, że były one przeprowadzanie w niewielkich kilkuosobowych grupach, dzięki czemu każdy z kursantów mógł liczyć na indywidualną pomoc mentora i nikt nie pozostawił jego pytań bez odpowiedzi. To było świetne przeżycie.