Sklep wyposażony w metalowe regały

Działalność zacząłem od prowadzenia sklepu internetowego. Nie miałem wtedy zbyt wiele środków pieniężnych na otwarcie placówki stacjonarnie. Po dwóch latach zarabiałem już dość dobrze i mogłem sobie pozwolić na wynajęcie lokalu. Wybrałem świetną lokalizację, która miała zapewnić mi wielu klientów.

Metalowe regały w sklepie spożywczym

regał sklepowy metalowySklep musiałem sam umeblować, gdyż w środku nic nie było. Musiałem wstawić przede wszystkim regały, ladę i lodówkę. Jakiś przedstawiciel musiał zauważyć, że będzie nowy sklep w okolicy, ponieważ otrzymałem katalog z produktami do wyposażenia sklepu. Na pierwszej stronie był regał sklepowy metalowy, który wzbudził moje zainteresowanie. Regały tego typu były składane i regulowane, co wprowadzało znaczne ułatwienia. Na dodatek łatwo się je czyściło. Potrzebowałem dwudziestu takich regałów i zadzwoniłem na numer telefonu, który podany był w katalogu. Dopytałem od razu czy dostanę jakąś zniżkę za zamówienie takiej ilości regałów. Zaoferowano mi rabat w wysokości dwudziestu procent. To było dla mnie zadowalające i dlatego zdecydowałem się wyposażyć cały sklep, kupując wszystko u jednego producenta. Z katalogu wybrałem pozostałe meble, których potrzebowałem i zleciłem ich dostawę do sklepu. Mogłem nawet wybrać opcję montażu na miejscu przez pracownika tej firmy, jednak wszystkim chciałem się zająć sam. Jeszcze nie miałem pomysłu na ustawienie regałów i wiedziałem, że będę pewnie kilka razy zmieniał koncepcję.

Regały, które do mnie dotarły były świetne. W łatwy sposób udało mi się je złożyć a z ich przenoszeniem nie było problemu, ponieważ były lekkie. Mimo niewielkiej wagi, były w stanie utrzymać dużo towarów, które sporo ważyły. Sklep otworzyłem pierwszego września i od razu miałem wielu klientów.