Sklep komputerowy

Sklep komputerowy potrzebny od zaraz

Jestem pracownikiem pewnej firmy. Moja praca polega głównie na korzystaniu z komputera. Każdy pracownik ma przydzielone swoje stanowisko. Pracujemy o różnych porach, czasami z rana a czasami w nocy. Pamiętam kiedyś przyjechałem na nocną zmianę jako jedyna osoba.

Sprawdziłem każdy sklep komputerowy

Sklep komputerowy z KoszalinaPracowałem wtedy dopiero trzeci tydzień. Odpaliłem komputer ale nie chciał się uruchomić. Zacząłem się trochę denerwować i sprawdziłem czy inne komputery działają. Niestety tak nie było. Przestraszyłem się, że wyjdzie, że to moja wina. Ciągle szef zwracał nam uwagę jak bardzo te komputery są ważne. Zawierają wiele cennych danych i informacji. Każdy z pracowników bardzo dbał o swój sprzęt i uważał na niego. Musiałem powiadomić mojego szefa o problemie. ja musiałem sprawdzić, gdzie jest dobry sklep komputerowy z Koszalina. Szef postanowił wezwać pogotowie komputerowe. Koszalin to najbliższe miasto gdzie istnieją takie działalności pracujące całodobowo. Czekałem półtorej godziny aż w końcu pracownik się pojawił. Opowiedziałem mu o tym co zastałem. Wysłuchał mnie i zaczął pracę. Na chwilę gdzieś zniknął a komputery zaczęły się powoli odpalać. Okazało się, że ostatnia osoba wyłączyła listwę, która przeprowadzała prąd do każdego stanowiska. Jako nowa osoba nie wiedziałem o tym, ponieważ nigdy nie byłem sam na zmianie. Przeprosiłem pracownika, który przyjechał tu specjalnie z innego miasta.

Serwis komputerowy w którym pracuje to porządna firma. Szef musiał zwrócić im tylko za koszty paliwa. Bałem się, że wina spadnie na mnie i zostanę wyrzucony pracy. Po czasie wszyscy razem śmiejemy się z tego incydentu.