drony

Sąsiad chwali mi się swoim nowym dronem

Dwa lata temu do domu obok wprowadzili się nowi sąsiedzi. Facet jest ode mnie o trzy lata starszy, ale to bardzo rozrywkowy człowiek. Zaprzyjaźniliśmy się bardzo szybko i często się spotykamy. Mój sąsiad to ma czasami różne pomysły, w które zawsze mnie wciąga.

Sąsiad interesuje się dronami

dronyOstatnio to po mnie zadzwonił, bo nie chciało mu się podjeść. Rozbawiło mnie to, ale miałem wolny czas to do niego poszedłem. Zabrałem czteropak piwa i ruszyłem do sąsiada. Kiedy wszedłem na jego posesję to był na podwórku. Od razu zauważyłem, że lata u niego dron i zainteresowałem się tematem. Sąsiad wyjaśnił mi, że jest dron z kamerą, który tego dnia zakupił ponieważ jak był z żoną na zakupach to widział, że w sklepie są drony na wyprzedaży i nie mógł przepuścić takiej okazji. Mało tego, za miesiąc kupuje hubsan x4 h107c plus, bo sprzedawca mu powiedział, że wychodzi nowy model, który jest bardzo dobry. Zapytałem od razu sąsiada po co mu ten dron z kamerą i się facet rozgadał. Wypiliśmy przy tym wszystkie piwa i poszedłem po kolejne. W sumie takie drony dla dużych chłopców to fajna sprawa a sąsiad ma całe mnóstwo pomysłów na ich wykorzystanie. Umówiliśmy się na następny dzień i pojedziemy do naszej ulubionej miejscówki, ażeby sprawdzić ten dron z kamerą. Od razu wiedziałem, że będę brał w tym wszystkim czynny udział, bo sąsiad zawsze mnie angażuje we wszystkie swoje pomysły. Kiedy wróciłem do domu to od razu powiedziałem, że u sąsiada jest dron z kamerą i to naprawdę fajna zabawka. Ku mojemu zdziwieniu żona zapytała czy chcę też mieć taki dron.

Nie spodziewałem się takiego pytania ale oczywiście przytaknąłem. Skubana od razu wyjęła z drugiego pokoju paczkę, gdzie zapakowany był dla mnie dron z kamerą. Moja żona często mnie zaskakuje, ale tym razem przeszła samą siebie. To się sąsiad zdziwi.