reklamówki foliowe

Rewolucja w pakowaniu – torby foliowe

Chyba nikt nie lubi się pakować, a już zwłaszcza, jeżeli w perspektywie mamy podróż samolotem. Co można wziąć do podręcznego, co koniecznie zostawić, czy nowa walizka nie zniszczy się w luku bagażowym, czy bagaż podręczny na pewno zmieści się w samolotowym schowku, czy nie przekroczymy dopuszczonego limitu wagowego?

Bagaż podręczny zapakuj w reklamówki foliowe

reklamówki folioweMilion problemów, czas ucieka, a my musimy jeszcze przygotować się do kontroli przed odlotem, tak, aby przez zwykłe zapominalstwo nie stracić na lotnisku ukochanego flakonu perfum czy pamiątkowego scyzoryka po dziadku. Cóż, latanie w dzisiejszych czasach wcale nie należy do najprostszych metod podróżowania, choć czasem po prostu nie mamy innego wyjścia. Na dodatek linie lotnicze co jakiś czas wpadają na kolejny genialny pomysł, który niby ma ułatwić nam wszystkim życie. Ostatnio niezwykłą doprawdy kreatywnością popisali się pracownicy jednej z największych niemieckich linii. Według nowego regulaminu pasażerowie mogą wnieść na pokład bagaż podręczny zapakowany tylko i wyłącznie w torebki foliowe. Ma to usprawnić kontrolę na lotniskach i zwiększyć bezpieczeństwo. Na dodatek reklamówki foliowe mają określony rozmiar i są miękkie, co eliminuje problem bagażu podręcznego, który nie mieści się w schowkach i może stanowić zagrożenie w pewnych sytuacjach. Nowe przepisy wprowadzono głównie w celu zwiększenia ochrony antyterrorystycznej. Rzecznik linii podkreśla, że torby reklamowe rozdawane pasażerom zawierają jedynie logo przewoźnika i nie mają związku z żadną akcją marketingową. Ze względów bezpieczeństwa na pokład nie będą przyjmowane żadne inne torby reklamowe z nadrukiem, co ma zapobiec nieuczciwym próbom reklamy. Reklamówki będą dostępne w nieograniczonej ilości w każdym punkcie obsługi pasażera.

 

Jednak jedna osoba będzie mogła zabrać ze sobą tylko jeden pakunek, niezależnie od czasu trwania podróży. Jeszcze nie wiadomo, co na to wszystko pasażerowie ? nowy regulamin obowiązywać będzie dopiero od początku przyszłego miesiąca i zostanie wprowadzony na okres próbny.