Restauracyjny projektant wnętrz

Odkąd tylko pamiętam, bardzo chciałem mieć własny biznes. Dlatego też, po latach pracowania w bardzo dobrych kuchniach w moim mieście, postanowiłem otworzyć miejsce, w którym to ja będę sobie sterem, żeglarzem i okrętem. No i rzecz jasna szefem dla swoich pracowników. Kiedy zebrałem potrzebną gotówkę, przystąpiłem do realizacji swojego marzenia. 

Restauracja musi być dobrze zaprojektowana

projektowanie wnętrz restauracjiPrzyznam, że tak jak do połączeń konkretnych smaków mam gust, tak do urządzania wnętrz kompletnie nie. Dlatego też, po wielu rozmowach ze znajomymi, w końcu udało mi się znaleźć osobę, dla której projektowanie wnętrz restauracji jest przyjemnością. Chciałem współpracować z pasjonatem swojego zawodu. Widzieć w jego oczach iskierki, bystrość oraz to, że czuje się w swojej profesji jak ryba w wodzie. Okazało się, że projektant zaproponowany przez moich znajomych posiadał wszystkie te cechy i tym samym spełniał moje wymagania. Bardzo szybko doszliśmy do porozumienia. Praktycznie kiedy tylko powiedziałem mu jaki rodzaj kuchni będę serwował, zasypał mnie pomysłami, z których większość bardzo mi się spodobała. Wyraźnie odczułem, że mam przyjemność pracować z profesjonalistą. Bez wahania podpisałem z nim umowę, gdyż od początku zaistniała między nami taka chemia, jaka rodzi się wśród pasjonatów. Nie minęło dużo czasu, a ja już otrzymałem wizualizację wnętrza mojej restauracji. Bez wahania przystałem na ten pomysł, nanosząc drobne poprawki. 

Teraz, kiedy moja restauracja działa już jakiś czas, jestem bardzo zadowolony ze współpracy z projektantem. Dzięki niemu moja restauracja posiada duszę i klimat, które są konieczne, aby lokal tętnił życiem. I tętni, ponieważ na brak klientów zdecydowanie nie mogę narzekać. Co więcej, bardzo częstym klientem jest wspomniany projektant, którego zawsze witam z uśmiechem.