Przeprowadzka i przewozy meblowe

Stosunkowo niedawno, jakieś półtora roku temu zakupiliśmy nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Cała nasza rodzina, czekała na ten moment od bardzo dawna – przeprowadzka do nowego miejsca. Cieszyliśmy się niezmierni na ten fakt. Remont został zrobiony w kilku znaczących fazach, które następowały po sobie. Czekało nas jeszcze kilka różnych etapów – przykładowo przeprowadzka naszych mebli oraz przedmiotów do mieszkania.

Poszukiwania najlepszej firmy oferującej przewozy z meblami

przewóz mebli WarszawaBardzo dużo czasu zajęło nam urządzanie wnętrz a potem ogólne sprzątanie. Kolejnym etapem było przywiezienie naszych rzeczy ze starego domu. Generalnie było tego sporo, a my nie mieliśmy nikogo znajomego, czy też członków rodziny posiadających duży samochód dostawczy. Jedynym sposobem na to zadanie było wpisać w najpopularniejszą znaną nam wyszukiwarkę internetową następującą frazę – przewóz mebli Warszawa. Przy czym w naszym przypadku Warszawa była miejscem docelowym. Stary dom znajdował się około trzydziestu pięciu kilometrów dalej, w stronę południowo-zachodnią. Proceder przewozu naszych przedmiotów, był dla nas o tyle ważny, iż posiadaliśmy kilka zabytkowych mebli. Dlatego też nasze poszukiwania koncentrowały się przede wszystkim na dobrych opiniach znalezionych przez nas firm transportowych oferujących usługę przewozu mebli. Najcenniejszym przedmiotem było stare ponad dwustoletnie lustro, które od wieków jest przekazywane w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie. Dodatkowo mieliśmy do przewiezienie naprawdę spore przedmioty, jak przykładowo wielką, drewnianą szafę trzydrzwiową.

Na całe szczęście firma, którą wybraliśmy oferowała nie tylko ubezpieczanie naszych cennych przedmiotów na czas przewozu, a także specjalistyczne, sprawdzone zabezpieczanie, które zostały wyprodukowane specjalnie dla nich. Nasze przedmioty dotarły całe.