Prowadzę sklep motocyklowy

Moja siostra prowadzi sklep motocyklowy od czterech lat. W ostatnim czasie poznała chłopaka, w którym zakochała się bez pamięci. Mateusz jest na prawdę bardzo fajnym chłopakiem. Jest kierownikiem sporej firmy w Poznaniu. My mieszkamy w Warszawie. On niestety nie może się przeprowadzić ze względu na swoje obowiązki zawodowe.

Siostra sprzedaje sklep motocyklowy

schuberth c3 proSiostra stwierdziła, że jej poza sklepem nic w Warszawie nie trzyma. Postanowiła wszystko postawić na jedną kartę i planuje sprzedać sklep. Jest jej trochę smutno ale nie chce nikogo angażować w swoje obowiązki zawodowe. Ja jako studentka jestem jeszcze za młoda żeby zająć się prowadzeniem sklepu. Postanowiłam jednak z nią poważnie porozmawiać. Chętnie bym jej pomogła w prowadzeniu sklepu. Jestem zmotywowana i szkoda pozbywać się sklepu, który przynosi takie wysokie dochody. Wszystkie kombinezony a także buty, które siostra zamawia do sklepu są bardzo chętnie kupowane przez klientów. Siostra zatrudnia najlepszych specjalistów, którzy na pewno chętnie mi pomogą w prowadzeniu biznesu. Siostra postanowiła dać mi szansę. Ja zaczęłam się szkolić w tej branży. Czytałam o butach motocyklowych sidi a także o kaskach nolan. Wiem, że są one chętnie wybierane przez motocyklistów. Dowiedziałam się sporo rzeczy odnośnie poszczególnych akcesoriów. Siostra nie wierzyła, że tak się zmotywowałam i aż tak zaangażowałam w swoje przyszłe obowiązki.

Uspokoiłam ją, że na pewno obowiązki zawodowe połączę z moją nauką. Wiem, że nauka jest najważniejsza i muszę zdobyć wyższe wykształcenie żeby wiedzieć jak powinno się zarządzać firmą. Siostra ucieszyła się, ze ma we mnie takie wsparcie. Po roku mojej pracy stwierdziła, ze to było bardzo dobre rozwiązanie. Ona otworzyła nowy sklep w Warszawie a ja zrobiłam duże postępy pracując w jej sklepie.

Źródło http://www.msmoto.pl