Projekt idealnego i nowoczesnego hotelu

 

Dobrze zaprojektowane oraz urządzone hotele potrafią świetnie zarabiać i to nie tylko w sezonie letnim kiedy większość z nas wyjeżdża na wakacje. Wystarczy jakiś fajny element, dobrze zorganizowana strefa relaksu, aby zachęcić turystów do skorzystania właśnie z usług tego hotelu.

Spełnienie marzeń o własnym hotelu nad morzem

nowoczesne projekty hoteliKiedy wraz z mężem postanowiliśmy gdzieś ulokować swój kapitał od razu pomyśleliśmy o budowie hotelu. Pomimo, iż środki pieniężne zostają zamrożone na okres budowy oraz do czasu przyjęcia pierwszego gościa to jest to dosyć zyskowna inwestycja. Poszukaliśmy więc odpowiedniej działki, która znajdowała się w zacisznym miejscu, blisko morza, ale również blisko centrum. Kiedy udało już nam się kupić działkę mogliśmy wybrać się do projektanta budynków usługowych, który będzie miał za zadanie zaprojektowanie dla nas idealnego hotelu, który przyciągnie turystów. Projektant przedstawił nam nowoczesne projekty hoteli, które różniły się od tych budowanych kilka lat temu. Miały one dokładnie i precyzyjnie rozplanowane wszystkie drogi ewakuacyjne. Do tego w hotelu mogły być zamontowane nowoczesne rozwiązania, które ułatwiłyby pracę moim przyszłym pracownikom. Zależało nam również na strefie basenowej, która miała znajdować się zaraz przy hotelu. Strefa została tak zaplanowana, że każdy, duży i mały znalazł coś dla siebie. Wracając do projektu hotelu to miał on być trzypiętrowy. Pokoje miały być duże i komfortowe. Każdy pokój miał mieć swoją łazienkę. Oczywiście dla bardziej wymagających miały być również apartamenty.

Po wybraniu jednego z wielu projektów oraz załatwieniu wszystkich formalności związanych z budową w końcu mogły rozpocząć się prace budowlane. Razem z projektem otrzymaliśmy również kosztorys wszystkich prac. Koszt projektu wynosił 2500 zł.

Więcej na: https://wytworniapp.com/