Profesjonalny sklep motocyklowy w sieci

Od kilku lat wraz z kolegami zacząłem się interesować motocyklami terenowymi. Był to zupełnie inny rodzaj jazdy niż po prostej drodze, nieraz wymagający bardzo dużo opanowania i umiejętności. Jazda na przełaj stała się specjalnością naszej paczki, która po pewnym czasie przeobraziła się w pełnoprawny klub motocyklowy, z własnym warsztatem i barwami.

Części zamawiane przez internet

sklep motocyklowy onlineW naszym miasteczku był tylko jeden sklep z częściami motocyklowymi, i jak to zwykle bywa w takiej okolicy, oferta była dość ograniczona. Łatwo dostępne i powszechnie spotykane części były tam w dużych ilościach, aczkolwiek trudno było dostać bardziej profesjonalne podzespoły do wyczynowej jazdy. My jednak potrzebowaliśmy mocnych, sprawdzonych podzespołów, jakich używali profesjonaliści, więc przeglądaliśmy strony producentów części do naszych maszyn w poszukiwaniu najlepszych. W końcu trafiliśmy na sklep motocyklowy online, należący do producenta dedykowanych części do motocykli wyczynowych. Podzespoły oferowane przez tego producenta były często montowane w motorach używanych po pokazów ekstremalnej jazdy i popisowych manewrów. Sklep miał opinię bardzo solidnego i rzetelnego sprzedawcy, ze świetną obsługą klienta, o czym przekonaliśmy się natychmiast po skontaktowaniu się z nimi telefonicznie. Sprzedawca sugerował nam najróżniejsze rozwiązania w zależności od marki motocykla, porównywał podzespoły i ich wydajność a nawet podsuwał zamienniki części których aktualnie nie było na stanie.

Na koniec zaoferował nawet rabat dla całej drużyny przy zamówieniu zbiorowym, który po przeliczeniu obniżył ceny części do poziomu sklepowego. Był to na tyle solidny sklep iż postanowiliśmy go zareklamować na pierwszym naszym pokazie, bez wahania angażując sklep jako sponsora.