Praktyczna folia pęcherzykowa

Produkty, które kupujmy w sklepach przeważnie pokonują daleką drogę, aby się znaleźć w sklepie, dlatego konieczne jest ich zabezpieczanie. Najczęściej w transporcie dochodzi do uszkodzeń i zarysować, które mogą je dyskwalifikować.

Z czego jest wykonana folia bąbelkowa?

folia pęcherzykowa producentWybierając towar w sklepie oczekujemy, że będzie on pełnowartościowy i przede wszystkim nieuszkodzony. Żeby taki mógł być, musi bezpiecznie dostarczony do punktu detalicznego, z którego go odbieramy. Producenci różnych produktów stosują możliwie najskuteczniejsze metody chronienia towaru przez pakowanie go w odpowiednie opakowania. Jednak czasem nie wystarczy samo pudełko, ponieważ produkt może mieć nadal sporo wolnego miejsca wewnątrz, które należy zapełnić. Przeważnie jest ono zajmowane styropianem, papierem lub piankom, ale równie praktyczna jest folia pęcherzykowa producent wytwarza ją w wielu rozmiarach. Można ją łatwo dopasować do towaru i opakowania, ponieważ jest sprzedawana w formie dużych rolek, które można dociąć na dowolny rozmiar. Jest łatwa w użyciu i pasuje do pakowania plastikowych, szklanych, metalowych czy drewnianych przedmiotów. Doskonale zabezpiecza przed wstrząsami, uderzeniami, a także przed wilgocią. Jest wykonana z wytrzymałej i elastycznej folii polietylenowej, która jest odporna na działanie wielu czynników chemicznych. Dostępna jest folia na rolce lub jako gotowe woreczki bąbelkowe, rękawy lub arkusze w konkretnym rozmiarze. Jest przede wszystkim tania i bardzo praktyczna.

Na rynku znajdziemy różne wypełniacze, które skutecznie zabezpieczają towary w transporcie i nie tylko, jednak jedynie folia pęcherzykowa ma tak szerokie zastosowanie w wielu branżach. Kupimy ją w sklepie papierniczym, w hurtowni artykułów biurowych czy w internecie.