Agregaty chłodnicze

Praca w sklepie z agregatami chłodniczymi

Trzy miesiące temu dostałem pracę, jako jeden z pracowników znajdującego się w mojej miejscowości sklepu chłodniczego. W tym sklepie sprzedawane są po prostu przeróżnego rodzaju urządzenia chłodnicze i tym podobne rzeczy.

Najczęściej sprzedawane są wydajne agregaty chłodnicze

Agregaty chłodniczeTą pracę udało mi się dostać po znajomości, ponieważ mojego taty znajomy pracuje w kadrach tego sklepu, także dzięki temu udało mi się tą pracę zdobyć. Bez znajomości pewnie nie udałoby się tej pracy znaleźć. Ogólnie w tym moim mieście, w którym mieszkam bardzo ciężko jest znaleźć pracę, tym bardziej że ja jeszcze jestem młody i nie posiadam żadnego doświadczenia zawodowego. Moi znajomi mają sporo doświadczenia, a mimo to od kilku miesięcy szukają pracy i niestety ta sztuka im się nie udaje. Wracając jednak do tej mojej pracy, to praca w sklepie naprawdę możecie mi wierzyć, ze z pozoru owszem wydaje się łatwa, jednakże wcale łatwa nie jest. Podczas pracy trzeba pilnować, aby nie zostały przez klientów uszkodzone oferowane przez sklep wydajne agregaty chłodnicze. Są one bardzo, ale to bardzo drogie, a klienci bardzo często się nimi interesują, dlatego też trzeba mieć na nich oko, żeby przypadkiem czegoś nie uszkodzili. Podobno, ale to zanim jeszcze zacząłem pracę był klient, który taki właśnie agregat niestety zniszczył. Klientów jest bardzo dużo, ja zawsze jestem wyznaczony do tego, żeby każdego wieczora, przed zamknięciem sklepu wyczyścić wszystkie znajdujące się w sklepie drzwi chłodnicze. Takich drzwi w sklepie jest naprawdę dużo, a wszystkie drzwi muszą być praktycznie wyczyszczone na błysk, żeby nie było żadnych smug, żadnego kurzu, czy żadnych odcisków palców.

Mamy właśnie takiego, że tak powiem upierdliwego kierownika, który właśnie to sprawdza i trzeba wszystko robić dokładnie, tak żeby się nie przyczepił do niczego.