Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseosr/domains/miastooferuje.szczecin.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Potrzebowałam fachowego wideofilmowania ślubu - miastooferuje Szczecin

Potrzebowałam fachowego wideofilmowania ślubu

Zarówno mojemu narzeczonemu, jak i mnie marzyło się wielkie, tradycyjne wesele. W związku z tym większość spraw organizacyjnych załatwialiśmy już na rok przed ślubem. Jedną z tych rzeczy było znalezienie profesjonalnej firmy, która zajmuje się wideofilmowaniem tego typu uroczystości. Przejrzeliśmy wiele ofert różnych firm i najbardziej spodobała nam się jedna oferta.

Poszukiwania fachowego wideofilmowania ślubu w Toruniu

fachowe wideofilmowanie w toruniuByła to firma, która oferowało fachowe wideofilmowanie w Toruniu i okolicach. Z tego co zauważyliśmy mieli oni bardzo dobre opinie i referencje od poprzednich klientów. Zresztą wyniki ich pracy można było zobaczyć w internetowym portfolio. Muszę przyznać, że bardzo mi się ono spodobało. W dodatku ceny ich usług były niezwykle atrakcyjne. Od razu zadzwoniłam na podany numer telefonu i zapytałam, czy mają wolny termin w dniu naszego ślubu. Bardzo ucieszyłam się, gdy okazało się, że to ostatni wolny termin, który im został w miesiącu naszego ślubu. Od razu go zarezerwowałam i wpłaciliśmy z narzeczonym zaliczkę. Dogadaliśmy z kamerzystą wszystkie szczegóły i nie pozostało nam nic innego, jak czekać na „ten dzień”. Nadszedł on szybciej niż się spodziewałam. Byłam bardzo zadowolona z usług kamerzysty, który w profesjonalny sposób wywiązał się z usługi wideofilmowania. Już kilka dni po weselu mogliśmy cieszyć się nagraniem z tej uroczystości.

Byłam bardzo zadowolona. Teraz już nie dziwię się, że ta firma posiadała takie dobre opinie na swój temat. Naprawdę fachowo nagrali całą uroczystość. Z pewnością jeszcze niejednokrotnie skorzystam z ich usług, tym bardziej że nagrywają oni nie tylko śluby, ale także inne uroczystości, jak komunie, chrzciny, imprezy urodzinowe, a nawet wieczory panieńskie i kawalerskie oraz urodziny.