Poszukiwania walizki kabinowej do samolotu

Zdecydowaliśmy się z mężem polecieć w podróż poślubną za granicę. Kupiliśmy już bilety na samolot i zarezerwowaliśmy sobie pobyt w hotelu. Teraz nie pozostało nam już nic innego, jak tylko przygotować się do podróży. Dosyć szybko okazało się, że nie mamy odpowiedniej walizki, która zmieściłaby się do luku bagażowego w samolocie.

Kupiłam walizkę kabinową na czterech kołach

walizka kabinowa na 4 kołachPotrzebna nam była walizka kabinowa na 4 kołach. Udaliśmy się więc do sklepu, gdzie mieli duży wybór tego typu produktów. Bez problemu znaleźliśmy tam taką walizkę, jaka spełniała nasze oczekiwania i miała odpowiednie wymiary, które akceptowała nasza linia lotnicza. Zakupiona przez nas walizka była wykonana z mocnego i solidnego tworzywa, które było odporne na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne. Była ona bardzo pojemna i można w niej było przewozić nawet czterdzieści kilogramów bagażu. Tak pojemność zdecydowanie była dla nas wystarczająca na tygodniowy urlop za granicą. W środku posiadała ona wiele schowków, a także pasy zabezpieczające, dzięki czemu przewożony bagaż nie przesuwał się po całej walizce, co mogłoby spowodować chociażby pogniecenie się ubrań. Najważniejsze jednak było to, że walizka okazała się tania i można ją było akurat dostać w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Już wkrótce przekonałam się, że ma ona jeszcze więcej atutów, których nie można było zauważyć przy zakupie.

Miała ona bardzo solidne suwaki z obu stron, które można było razem spiąć i zabezpieczyć kłódką. Było to dodatkowe zabezpieczenie, dzięki któremu nie mogła się ona rozpiąć podczas lotu, co mogło nam przysporzyć nie lada kłopotów. Mąż był bardzo zadowolony z solidnej, regulowanej rączki, którą można było wygodnie wysunąć. Walizka, dzięki temu że miała cztery koła, była bardzo stabilna.