Poszukiwania tłumacza za języka chińskiego

Od dłuższego czasu leczę się na bardzo ciężką chorobę, która utrudnia mi codzienne funkcjonowanie. Z pomocą pewnej fundacji udało mi się nawet polecieć do Chin na specjalistyczne badania. Być może udałoby się wreszcie znaleźć lek na moje dolegliwości. Badania trwały kilka dni. Dostałam po nich szereg dokumentacji i wyników badań. W Polsce chciałam się z tym udać do mojego lekarza prowadzącego.

Kto przetłumaczy dokumentację medyczną z chińskiego?

fachowe tłumaczenie dokumentacji medycznej z chińskiego w katowicachSzybko jednak przekonałam się, że to nie będzie takie proste. Zadzwoniłam do swojego lekarza, który uzmysłowił mi, że nie zna chińskiego, dlatego najpierw muszę przetłumaczyć na polski całą dokumentację medyczną, którą tam dostałam. Polecił mi on skorzystanie z usług fachowego tłumacza, który posiada doświadczenie w tłumaczeniu dokumentacji medycznej, składów leków czy wyników badań. Nie tracąc czasu od razu zaczęłam poszukiwania najlepszego biura tłumaczeń w okolicy. Z pomocą przyszła mi moja przyjaciółka. Poleciła mi ona miejsce, w ofercie którego znajduje się fachowe tłumaczenie dokumentacji medycznej z chińskiego w Katowicach. Ona sama kiedyś korzystała z jego usług i była bardzo zadowolona. Głównie dlatego, że dokumentacja tłumaczona jest bardzo szybko i profesjonalnie, a w dodatku w niezwykle niskich, atrakcyjnych cenach. Właśnie czegoś takiego potrzebowałam.

Jeszcze tego samego dnia udałam się do polecanego przez nią biura tłumaczeń i zaniosłam wszystkie dokumenty, które otrzymałam przy wypisie ze szpitala w Chinach. Już dwa dni później mogłam odebrać tłumaczenie dokumentacji. Od razu udałam się z tym do swojego lekarza. Był on bardzo zadowolony z tłumaczenia i powiedział, że musiał je robić prawdziwy profesjonalista, który nie tylko zna perfekcyjnie język chiński, ale także rozumie skomplikowane terminy medyczne.