Poszukiwania firmy pogrzebowej w Gdańsku

Kiedy zmarła moja kilkunastoletnia córeczka byłam zrozpaczona. Wiedziałam, że od wielu lat bardzo ciężko ona chorowała, ale i tak jej śmierć była dla mnie szokiem. Na coś takiego po prostu nie da się przygotować i podejść do pogrzebu bez emocji. Musiałam jednak dosyć szybko się otrząsnąć z początkowego marazmu, ponieważ to na mnie spoczywał obowiązek zorganizowania pogrzebu.

Gdzie w Gdańsku znajdę dobrą firmę pogrzebową?

polecane firmy pogrzebowe w gdańskuMniej więcej wiedziałam, co będę musiała załatwić w ciągu tylko kilku dni, które miną od jej śmierci do pogrzebu. W pierwszej kolejności musiałam znaleźć firmę pogrzebową, która pomoże mi załatwić wszelkie formalności oraz zorganizować pogrzeb. Wiedziałam jakie są polecane firmy pogrzebowe w Gdańsku. Zdecydowałam się skorzystać z jednej z nich, której siedziba mieściła się blisko szpitala, w której zmarła moja córka. Była to doświadczona firma pogrzebowa, która na rynku usług funeralnych istniała już od kilkudziesięciu lat. Jej klienci bardzo ją polecali, zwłaszcza za to, że świadczyli oni kompleksowe i rzetelne usługi pogrzebowe i pomagali bliskim zmarłego przetrwać ten trudny czas. W dodatku ceny w tym miejscu były niezwykle przystępne, dlatego nie musiałam obawiać się o to, czy zasiłek pogrzebowy wystarczy mi na zorganizowanie uroczystości. Na miejscu trafiłam na bardzo dobrego fachowca, który pomógł załatwić mi formalności urzędowe.

Następnie razem z nim wybrałam odpowiedni strój do trumny oraz samą trumnę dla mojego zmarłego dziecka. Firma pogrzebowa zajęła się także transportem zwłok z kostnicy do kościoła i na cmentarz. W cenie usług znajdowało się także przygotowanie zwłok do pogrzebu oraz kupno kwiatów nagrobnych. Szybko przekonałam się, że wybór tego miejsca był naprawdę bardzo dobrą decyzją. Jestem zadowolona.