Posiadam własny dźwig i świadczę usługi

Kiedy szef ogłosił upadłość to nie byłem do końca zadowolony, ale jestem bystry to od razu wpadłem na pomysł. Zaoferowałem szefowi, że odkupię od niego dźwig, który jest praktycznie nowy. Wiedziałem, że to porządny sprzęt i przyniesie mi spore dochody.

Ludzie często korzystają z moich usług dźwigowych

usługi dźwigiem poznańSzef się zgodził i nawet zapłaciłem mniej niż połowę wartości. Jemu już nie zależało na pieniądzach a miał masę innych spraw na głowie. W taki oto sposób stałem się właścicielem dźwigu. Od razu wiedziałem, że go nie sprzedam za większe pieniądze mimo, iż początkowo chodziło mi to po głowie. Założę jednak własną firmę i będę oferował usługi dźwigiem poznań, na które zawsze jest ogromne zapotrzebowanie. Jestem w temacie, bo szef się tym zajmował i wiedziałem jakie kwoty wchodzą w grę. Zarejestrowałem działalność i zainwestowałem w reklamę, bo bez tego nikt by się o mnie przecież nie dowiedział. Pierwszym klientem był przedsiębiorca budowlany i świetnie nam się razem współpracowało. Nie raz korzysta z moich usług i jest zawsze zadowolony. Ludzie bardzo często korzystają z moich usług, bo mam porządny dźwig a ceny za usługi też nie są wygórowane. Dzięki temu zarabiam sam na siebie i pracuję z kim chcę. Teraz to już nie chciałbym wrócić na etat, bo tak jest o wiele wygodniej. Moje usługi dźwigiem poznań są znane w całym mieście, bo każdy podaje moje namiary dalej i tak się ludzie do mnie zgłaszają. Większość mówi, że dosłali do mnie namiar po znajomości. Dla mnie tym lepiej, bo zleceń jest dużo.

W przyszłości jak odłożę więcej pieniędzy to zainwestuję w jeszcze więcej sprzętu i zatrudnię ludzi. Potrafię poprowadzić firmę tak, by działała prawidłowo, ale wszystko robię powoli i stopniowo. Jeszcze wiele przede mną ciekawych chwil.