Piotrek jest chwalony za wymianę zamków

Mój brat dorabia sobie po godzinach i wymienia zamki klientom, którzy go zatrudniają. Piotrek świetnie sobie radzi i sporo zarabia na tych swoich dodatkowych zleceniach. Od poniedziałku do piątku pracuje jako budowlaniec i muszę przyznać, że jego szef jest z niego tak zadowolony, że ostatnio zaproponował mu awans.

Brat wymienia zamki u klientów

wymiana zamków warszawaMój brat zdecydował się na dodatkową pracę dlatego, że jest w trakcie budowy domu i potrzebuje dodatkowych pieniędzy. Nasz kuzyn zaproponował mu prace u siebie w firmie w godzinach popołudniowych a także w weekendy. Kiedy kuzyn dostaje zlecenie to dzwoni do Piotrka i podaje mu namiary na klienta, do którego ma podjechać i wymienić zamek. Taka współpraca bratu odpowiada. Zawsze można się z im dogadać a wszystkie swoje prace Piotrek wykonuje bardzo starannie. Wymiana zamków warszawa jest dosyć kosztowna. Nasz kuzyn wstrzelił się w dobry biznes. Często klienci korzystają z usług jego firmy ponieważ pracownicy, którzy przyjeżdżają żeby wykonać swoja prace mają przy sobie różne zamki więc klient nie musi ich kupować na własną rękę. Pracownik ma także przy sobie wszystkie sprzęty i narzędzia i zawsze stara się żeby praca została wykonana w możliwie jak najkrótszym czasie. Wymiana zamków warszawa jest wykonywana przez mojego brata a także innych pracowników bardzo dokładnie. Każdy klient jest zadowolony ze współpracy i to jest najważniejsza informacja. W dzisiejszych czasach kiedy jest spora konkurencja trzeba dbać o każdego klienta.

Brat zdecydował się na urlop. Stwierdził, ze w przyszłym tygodniu ma być ładna pogoda więc postanowiłam pojechac ze swoja dziewczyną na wypoczynek. Musi nabrać sił na dodatkową pracę. Wszystkie jego zlecenia będzie wykonywał nasz kuzyn, który go zastępuje w trakcie nieobecności.