Pendrive do przechowywania danych

Pisanie pracy magisterskiej to trudne zajęcie. Trzeba się napracować, przeczytać wiele książek i artykułów, zrobić badania, napisać wiele stron tekstu. Później trzeba to jeszcze wszystko wydrukować i oprawić oraz przygotować się na obronę. Najbardziej jednak bałam się, że coś się stanie i moja praca pójdzie na marne.

Pendrive o dużej pojemności

pendrive 128gb usb 2.0Raz już napisałam całe wypracowanie, a później mój komputer padł i musiałam wszystko robić od nowa, bo nie dało się odzyskać danych. Na szczęście miało ono tylko pięć stron i mogłam je odtworzyć, jednak z magisterką nie poszłoby mi już tak dobrze. Koleżanka podpowiedział mi, żeby kupić pendrive 128gb usb 2.0. To pendrive który pomieści nie tylko całą pracę magisterską, ale także wiele innych rzeczy. To bardzo duża pojemność. Za każdym razem jak dopiszę coś do pracy to mogę to od razu zapisywać na pendrivie. To bardzo wygodna opcja. Dzięki pamięci przenośnej mogę także pracować na dowolnym komputerze. Na przykład jak wrócę na weekend do domu, to otwieram plik z pendriva i piszę dalej. Zawsze mam dane w przynajmniej dwóch urządzeniach, zatem nie musiałam się martwić o ich utratę. Pendrive pomoże mi także w przypadku drukowania. Każdy rozdział zanosiłam do druku, by jeszcze na spokojnie wszystko przeczytać, sprawdzić błędy i zobaczyć jak rozkład strony będzie wyglądał w rzeczywistości. Pamięć podręczna przydała mi się także kiedy chciałam zgrać sobie film od koleżanki, czy przekazać koledze zdjęcia z wycieczki.

Zakup pendriva to była bardzo dobra inwestycja. Sam sprzęt kosztował grosze, a teraz nie wiem, jak mogłam się bez niego obchodzić. Wejście pasuje do każdego komputera, nie zajmuje dużo miejsca, a pojemność ma ogromną. Bez niego już nie napiszę żadnej pracy, bo to najwygodniejsza opcja.