Organizujemy sobie sesję zdjęciową nad morzem

W zeszłą sobotę brałam ślub w Toruniu. Wszystko się udało. Nasze wesele było wręcz idealne. Goście i pogoda dopisali. Jedzenie było pyszne i grajek idealnie zabawiał naszych gości. Muszę pochwalić także fotografa, który towarzyszył nam w trakcie całego wesela.

Umówiliśmy się na sesję zdjęciową

sesja ślubna w plenerzeW trakcie podpisywania umowy z fotografem od razu zaznaczyliśmy, że mamy już pomysł na naszą sesję zdjęciowa w plenerze. Nie chcieliśmy standardowej sesji gdzieś w okolicach zamieszkania lub lokalu, w którym odbywa się ślub. Chcieliśmy pojechac nad morze do miasteczka, w którym się poznaliśmy. Sesja ślubna w plenerze była dla nas bardzo ważna i jeśli fotograf nie wyrażał zgody na taką sesję to szukaliśmy kogoś kto spełni nasze oczekiwania. Na szczęście się udało. Fotograf, który przystał na nasze warunki nie miał na swoim koncie wielu zleceń ale zrobił na nas dobre wrażenie i postanowiliśmy mu zaufać. Sesja ślubna w plenerze będzie organizowana w Chłapowie. To tam się poznaliśmy i praktycznie raz w roku staramy się tam pojechać żeby móc świętować nasze poznanie. Sesja będzie organizowana na plaży i fotograf ma już sporo pomysłów jak powinny wyglądać takie zdjęcia. Bardzo cieszymy się, że udało nam się poznać tak zdolnego i pracowitego fotografa, który angażuje się w swoją pracę. Nad morz jedziemy osobno. Mamy spotkać się z fotografem w niedzielę. My zostajemy tam na cały tydzień. Sprawdzałam i pogoda ma być idealna na nasz wypoczynek.

Sesja ślubna w plenerze była idealna. Świetnie się na niej bawiliśmy. Fotograf doradzał nam jak mamy stać lub co robić żeby zdjęcia były jeszcze bardziej ciekawe. Mamy zdjęcie w wodzie. Woda była nawet ciepła a sporo osób nam gratulowało i życzyło wszystkiego najlepszego. Cieszę się, że udało nam się spełnić nasze marzenia.